نمایشگاه آنلاین دنیای پنجره؛ معرفی برندهای برتر

نبض تجارت اینجا دیجیتال می‌زند

  • پنجشنبه 25 اردیبهشت 1399 ساعت 13:38

اخبار => تیتر یک

پایگاه اطلاع‌رسانی و نمایشگاه آنلاین دنیای پنجره به نشانی اینترنتی www.donyayepanjereh.com با رصد نیازها و خواسته‌های مدیران شرکت‌های برتر صنعت ساختمان گام مهم در راستای ارائه خدماتی متمایز برای معرفی شرکت‌ها، محصولات و خدمات آنها کرده که تلاش می‌کند بتواند با استفاده از ظرفیت‌ها و ابزارهای رسانه‌ای نوین در عرصه اطلاع‌رسانی حرفه‌ای و خاص، به خواسته‌های مدیران خوش‌فکر، آینده‌نگر و دارای افق دید بلندمدت برای ارتباط موثر و مستمر با باشگاه مشتریان خویش پاسخی شایسته دهد. در این نوشتار تلاش می‌شود بخشی از خدمات متمایز و متنوع پیش‌بینی شده در نمایشگاه آنلاین دنیای پنجره معرفی شود با این توضیح مهم که با استفاده از پیشنهادها و راهکارهای حرفه‌ای و تخصصی کارشناسان و خبرگان مصمم هستیم تا خدمات نمایشگاه آنلاین صنعت ساختمان بر اساس خواسته‌های فعالان صنعت ساختمان را به روز رسانی کنیم.
نمایشگاه آنلاین دنیای پنجره؛ معرفی برندهای برتر

اطلاع‌رسانی از آخرین کالاها و خدمات، دستاوردها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری و رویدادهای خبری شرکت‌های برتر صنعت ساختمان در فضای مجازی امروزه به یک نیاز اساسی و انکارناشدنی برای آگاهی مشتریان بالقوه و بالفعل تبدیل شده‌ است و تاکنون وب‌سایت‌های مختلف هم اقدام به ارائه خدمات به شرکت‌ها کرده‌اند؛ اما واقعیت این است که به دلیل عدم شناخت کافی از نیاز واقعی شرکت‌ها و مشتریان آنها از یک سو و همچنین ضعف خدمات ارائه شده به سبب عقب‌ماندن از سیر تحولات و ویژگی‌های جهان از سوی دیگر باعث شده تا خلا جدی بین خدمات ارائه شده و تقاضای شرکت‌های برتر ایجاد شود. پایگاه اطلاع‌رسانی و نمایشگاه آنلاین دنیای پنجره به نشانی اینترنتی www.donyayepanjereh.com با رصد نیازها و خواسته‌های مدیران شرکت‌های برتر صنعت ساختمان گام مهم در راستای ارائه خدماتی متمایز برای معرفی شرکت‌ها، محصولات و خدمات آنها کرده که تلاش می‌کند بتواند با استفاده از ظرفیت‌ها و ابزارهای رسانه‌ای نوین در عرصه اطلاع‌رسانی حرفه‌ای و خاص، به خواسته‌های مدیران خوش‌فکر، آینده‌نگر و دارای افق دید بلندمدت برای ارتباط موثر و مستمر با باشگاه مشتریان خویش پاسخی شایسته دهد. در این نوشتار تلاش می‌شود بخشی از خدمات متمایز و متنوع پیش‌بینی شده در نمایشگاه آنلاین دنیای پنجره معرفی شود با این توضیح مهم که با استفاده از پیشنهادها و راهکارهای حرفه‌ای و تخصصی کارشناسان و خبرگان مصمم هستیم تا خدمات نمایشگاه آنلاین صنعت ساختمان بر اساس خواسته‌های فعالان صنعت ساختمان را به روز رسانی کنیم.

روایت حرفه‌ای شرکت‌ها  و برندها


در نمایشگاه آنلاین دنیای پنجره صفحه ویژه‌ای با قابلیت تدوین متن حرفه‌ای، عکس و فیلم شرکت‌ها تدارک دیده شده به گونه‌ای که علاوه بر اختصاص صفحه‌ای آنلاین با تمامی قابلیت‌های یک سایت و نمایش اختصاصی بنر متحرک شرکت‌ها، این امکان فراهم شده که مشتریان و مخاطبان شرکت‌ها افزون بر اطلاع از تاریخچه فعالیت شرکت‌ها، با دستاوردها و رویدادهای مهم با گرافیکی حرفه‌ای آشنا شوند که این مهم باعث ارتباط صمیمی‌تر مشتریان با شرکت‌ها شده و در واقع پلی ارتباطی بین مشتریان و شرکت‌ها ایجاد خواهد شد. تلاش همکاران ما این است که متناسب با خواسته مدیران شرکت‌ها هم از حیث متن معرفی شرکت‌ها و هم گرافیک اختصاصی مورد نظر آنها بتوانیم حداکثر رضایت مدیران خوش‌فکر و آینده‌نگر را به ارمغان آوریم.

معرفی متفاوت با جزییات شفاف


یکی از خدمات پیش‌بینی شده در نمایشگاه آنلاین دنیای پنجره، ایجاد صفحه ویژه پویا و داینامیک با امکان افزودن محتوای متنی و تصویری برای معرفی محصولات، کالاها و خدمات شرکت‌ها با گرافیک اختصاصی و منحصر به فرد است. صفحه معرفی محصولات نمایشگاه دنیای پنجره، این امکان را در اختیار شرکت‌ها و برندهای ممتاز و برتر قرار می‌دهد که تا نسبت به معرفی تک تک محصولات و خدمات به مشتریان خود با امکان بارگذاری تصاویر کالاها و خدمات و کاتالوگ‌های فنی و بروشورهای تبلیغاتی را به صورت یکجا بارگذاری کرده و به این ترتیب مشتریان شرکت‌ها به آسانی و راحت به اطلاعات مربوط به هر کالا دسترسی داشته و بتوانند با کیفیت فنی و استانداردهای محصولات شرکت‌ها آشنا شوند.

مدیران ارشد و همکاران پاسخگو


یکی از مهم‌ترین چالش‌های شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی در پاسخ‌دادن به نیاز مشتریان خود به فقدان اطلاع‌رسانی کافی و لازم در خصوص معرفی مدیران ارشد و همکاران پاسخگو در بخش‌های مختلف بازرگانی، اداری و فنی برمی‌گردد به نحوی که بسیاری از بنگاه‌های اقتصادی و شرکت‌های فعال راه‌های ارتباطی بین مشتریان و مدیران را محدود به روش‌هایی همچون تماس تلفنی محدود کرده‌اند که در عمل ذهنیت منفی را نسبت به کارآمدی و پاسخگویی شرکت‌ها به همراه دارد. صفحه آنلاین معرفی همکاران در نمایشگاه آنلاین دنیای پنجره افزون بر معرفی مدیران و همکاران پاسخگو در شرکت‌ها، راه‌های ارتباطی نوینی را در اختیار شرکت‌ها قرار می‌دهد.

 آلبوم عکس اختصاصی با جلوه خاص


امروزه شرکت‌های موفق جهانی برای معرفی خود و محصولات و کالاها و خدمات خود، با نگاهی باز تلاش می‌کنند تا پروژه‌های اجرا شده، رویدادهای مهم از جمله حضور در نمایشگاه‌های داخلی و بین‌المللی، مهمترین رویدادهای تجاری با شرکا و مشتریان مهم، برگزاری همایش‌ها و سمینارها و ... را از طریق ایجاد آلبوم عکس با قابلیت‌های نمایش متفاوت و خاص را به اطلاع همگان برسانند تا قدرت و قابلیات‌های رقابتی خود را به نمایش بگذارند. نمایشگاه آنلاین دنیای پنجره با درک این ضرورت، بستر ویژه‌ای را برای ایجاد آلبوم‌های متنوع عکس شرکت‌ها فراهم کرده که استفاده از این قابلیت به بسیاری از خواسته‌ها و نیازهای مشترک شرکت‌ها و مشتریان آنها پاسخ شایسته خواهد داد.

رویدادهای مهم را حرفه‌ای گزارش کنید


باور ما این است که روایت حرفه‌ای از رویدادهای مهم شرکت‌ها یک حق طبیعی و مسلم مدیران دوراندیش و دارای ایده‌های خلاق است و چه بسیار شرکت‌ها و برندهایی که با وجود صرف هزینه‌های بسیار مادی و معنوی همچنان از روش‌ها و ابزارهای انتخاب شده برای معرفی و روایت رویدادهای مهم و تاریخ‌ساز در طول حیات شرکت ناراضی به نظر می‌رسد. تلاش ما این است که با استفاده از تخصص و تجربه جمعی از برترین خبرنگاران و گزارشگران حرفه‌ای ایران و البته استفاده از توان و تخصص عکاسان حرفه‌ای کشورمان، بتوانیم خدماتی متفاوت، متنوع و متمایز را ارائه کنیم که برآیند آن گزارش حرفه‌ای رویدادهای مهم برندها و شرکت‌های موفق و دارای ایده خلاقانه باشد. تلاش ما این است که به گونه‌ای رویدادهای شرکت‌ها را روایت کنیم که نتیجه آن ارائه تصویری دقیق و شفاف برای مشتریان قدیمی و جدید خواهد بود.

بانک فیلم دنیای پنجره؛ نمایش و آموزش باهم


می‌گویند وقت طلاست! حتی باید بگوییم وقت از طلا هم مهم‌تر است؛ چرا که گذشت زمان را به هیچ عنوان نمی‌توان برگرداند. بسیاری از مشتریان و مردم امروزه وقت کافی و شاید حوصله لازم برای خواندن متن‌ها و نوشته‌های مربوط به معرفی شرکت‌ها را نداشته باشند. از سوی دیگر برای مدیران شرکت‌ها هم مهم است که بتوانند از قابلیت‌هایی همچون نمایش فیلم معرفی شرکت، محصولات و یا آموزش‌های آنلاین استفاده مطلوبی ببرند. بانک فیلم دنیای پنجره، در واقع پنجره‌ای است باز برای نمایش و آموزش توام و رسانه‌ای متفاوت در اختیار برندها و شرکت‌های ممتاز. فیلم‌های تبلیغاتی و آموزشی و حتی خبری خود را در بانک فیلم دنیای پنجره بارگذاری کنید و با مشتریان خود به اشتراک بگذارید.

برند خود را آنلاین نگه دارید


یکی از انتظارات به حق مدیران و کارآفرینان شرکت‌های فعال اقتصادی این است که در دنیای امروز که سیر تحولات و رویدادها تعطیل‌بردار نیست، بتوانند برند خود را آنلاین نگه دارند. اما واقعیت این است که آنلاین نگه‌داشتن برندها و شرکت‌ها هم وقت‌گیر است و هم پرهزینه و مهمتر اینکه در بسیاری از مواقع با نتیجه مورد انتظار هم همراه نیست. از سوی دیگر هر روزه بستر و ابزاری جدید در فضای مجازی ایجاد می‌شود که استفاده از ظرفیت‌ها و فرصت‌های آن، هم یک ضرورت است و هم پیچیدگی‌های خاص خود را دارد. فعال‌سازی و آنلاین نگه‌داشتن برند خود را با عضویت در جمع غرفه‌های طلایی و آنلاین دنیای پنجره تقویت کنید. غرفه‌های طلایی و آنلاین دنیای پنجره در واقع از قابلیت تعاملی چندوجهی بین مشتریان و شرکت‌ها برخوردار است.

خبرهای شرکت را بایگانی نکنید!

مشتریان سرمایه اصلی شرکت‌ها هستند و حق همین است که مشتریان از رویدادها و خبرهای شرکت‌ها خبردار باشند. خبر خود را بایگانی نکید بلکه با دیگران به اشتراک بگذارید. متفاوت باشید و خبرهای شرکت‌ها متناسب با نیاز مشتریان اطلاع‌رسانی کنید. پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی دنیای پنجره دارای مجوز رسمی فعالیت از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین ماهنامه تخصصی صنعت در، پنجره، شیشه و نمای ساختمان، دو رسانه‌ای است در خدمت شرکت‌ها و برندهای ممتاز. خبرهای خود را برای ما ارسال کنید و روایت و تنظیم حرفه‌ای و دقیق با تیترهای جذاب را از همکاران ما بخواهید. بخش خبرهای شرکت‌ها در دنیای پنجره، پنجره‌ای است باز و شفاف به روی صنعت ساختمان ایران؛ پس حق خبردار شدن مشتریان از خبرهای شرکت خود را پاس بدارید.

هزینه نکنید، تکراری نباشید؛ سرمایه‌گذاری کنید!

این واقعیت را نمی‌توان نادیده گرفت که بسیاری از مدیران شرکت‌ها از روش‌های تکراری در معرفی شرکت خود خسته‌ شده‌اند و دنبال ایده‌ای نو و روشی نوین برای معرفی برند خود هستند. باور ما این است که به جای تکراری بودن و هزینه کردن، حالا وقت سرمایه‌گذاری کردن است. نیازهای خود را با همکاران ما در میان بگذارید و از آنها راهکارهای جدید بخواهید. ما تلاش می‌کنیم متناسب با نیاز شرکت‌ها و با استفاده از نظرات و مشورت‌های خبرگان و صاحب‌نظران عرصه رسانه، بهترین راهکار را با شرکت‌ها در میان بگذاریم. صفحات ویژه شرکت‌های عضو غرفه طلایی نمایشگاه آنلاین دنیای پنجره، انعطاف‌پذیر بوده و محدود به قابلیت‌های از پیش تعریف شده نیست. تنوع و تمایز خدمات، ویژگی ممتازی است که برای رقم زدن آینده بهتر و پیشرفت بیشتر شرکت‌ها و برندها اندیشیده‌ایم.

همیشه آنلاین با دنیای پنجره


شما تصمیم بگیرید؛ ما اجرا می‌کنیم: ما ادعا نمی‌کنیم بلکه ثابت می‌کنیم که هرآنچه برای معرفی شرکت، برند و اطلاع‌رسانی درباره کالاها و خدمات خود لازم می‌دانید را به بهترین شیوه ممکن در غرفه آنلاین و طلایی نمایشگاه آنلاین دنیای پنجره اجرا کنیم. بنابراین مهم است که شما تصمیم بگیرید و پیشنهادهای خود را با همکاران ما در میان بگذارید تا در نتیجه مشورت‌ها و راهنمایی‌ها، بستر و ابزار لازم برای تحقق رویاها و خواسته‌های شما را ایجاد کنیم. اعتقاد ما این است که یکی از رازهای شرکت‌های موفق و ممتاز، پیشتاز بودن و خلاق بودن آنهاست و استفاده از ایده‌های نو. باور داریم که اجرا کردن ایده‌های نو با استفاده از ظرفیت‌های دنیای مجازی یک سرمایه‌گذاری است نه هزینه. مهم این است که با نگاهی حرفه‌ای و البته با حرفه‌ای‌ها ایده‌های خود را اجرایی کنید.

 


ارسال نظر

ارسال