وین تک تنها واحد نمونه کیفی ملی استاندارد

  • جمعه 18 مهر 1399 ساعت 15:45

اخبار => خبر

آدوپن پلاستیک پرشین بزرگ‌ترین تولیدکننده پروفیل‌های یو.پی.وی.سی در ایران با نامهای تجاری وین تک، پلاس پن و پلاس تک واقع در شهرک صنعتی سرمایه‌گذاری خارجی تبریز، موفق به دریافت این عنوان گردید.
وین تک تنها واحد نمونه کیفی ملی استاندارد
ساسان فرشی حق رو، مدیرکل استاندارد استان آذربایجان شرقی روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران با تائید این خبر گفت: در ارزیابی سال جاری سازمان ملی استاندارد، در بین 20 واحد نمونه کشوری، 6 واحد از استان آذربایجان شرقی انتخاب شدند و شرکت آدوپن پلاستیک پرشین (وین تک) به‌عنوان تنها واحد صنایع ساختمانی در بین واحدها حائز دریافت این نشان شده است.
وین تک پیش‌ازاین نیز در سال 98 به‌عنوان واحد نمونه کیفی استان آذربایجان شرقی انتخاب‌شده بود.


گروه صنعتی و کارخانجات آدوپن پلاستیک پرشین (سهامی خاص)، تولیدکننده پروفیل های UPVC با برندهای تجاری وین تک و پلاس پن در مهر ماه سال 1399 و همزمان با گرامیداشت روز جهانی استاندارد از سوی سازمان ملی استاندارد ایران به عنوان واحد تولیدی نمونه ملی در کشور انتخاب گردید.

آدوپن پلاستیک پرشین اولین و تنها تولیدکننده پروفیل های یو پی وی سی در کشور می باشد که مفتخر به دریافت نشان کیفی ملی (کشوری) گردیده است. شایان ذکر است این واحد تولیدی در سال 1398 نیز به عنوان واحد کیفی نمونه استانی (آذربایجان شرقی) گردیده بود.


ارسال نظر

ارسال