هت تریک وین‌تک در همایش تجلیل از کارآفرینان برتر ایران

  • دوشنبه 25 تیر 1397 ساعت 3:8

اخبار => خبر

شرکت آدوپن پلاستیک پرشین یا همان برند نام آشنای وین‌تک در نهمین همایش تجلیل از کارآفرینان و مدیران اشتغال‌زای ایران که با حضور دکتر محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه، دکتر سید عباس عراقچی، معاون وزیر امور خارجه و مصطفی کواکبیان، نماینده مجلس شورای اسلامی برگزار شد، برای سومین سال متوالی به عنوان کارآفرین برتر ایران انتخاب و لوح تقدیر و تندیس کارآفرین برتر را دریافت نمود.
هت تریک وین‌تک در همایش تجلیل از کارآفرینان برتر ایران

به گزارش ماهنامه دنیای نما و پنجره، از مراسم نهمین دوره همایش تجلیل از کارآفرینان و مدیران اشتغال‌زای کشور که دوم تیرماه 1397، در مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیما برگزار شد، از شرکت آدوپن پلاستیک پرشین به عنوان بزرگترین تولیدکننده پروفیل در و پنجره دوجداره یو‌پی‌وی‌سی با برند تجاری وین‌تک، مفتخر به دریافت نشان استاندارد از سازمان ملی استاندارد ایران و همچنین نشان ویژه حمایت از حقوق مصرف کنندگان تقدیر به عمل آمد و لوح تقدیر و تندیس ویژه کارآفرین برتر ایران توسط دکتر محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه، به مهندس زرگر به نمایندگی از مجموعه وین‌تک اهدا شد. این برای سومین سال متوالی است که این شرکت خوش‌نام و پرآوازه ایران به عنوان کارآفرین برتر انتخاب می‌شود و به این ترتیب وین‌تک در همایش تجلیل از کارآفرینان برتر ایران «هت تریک» کرد.
در این مراسم با شکوه که مصطفی کواکبیان، نماینده مجلس شورای اسلامی، فرزانه شرفبافی، مدیرعامل شرکت هواپیمایی ملی ایران (هما) و جمعی از مدیران و کارآفرینان برتر کشور حضور داشتند، دکتر عراقچی، معاون وزیر امور خارجه و مذاکره کننده ارشد ایران در مذاکرات هسته ای کشورمان با اشاره به خروج آمریکا از برجام و حمایت 3 کشور اروپایی و همچنین کشورهای روسیه و چین بر ضرورت حفظ برجام تاکید کرد؛ که باید از تلاش کارآفرینان برتر و مدیران توانمند ایرانی حمایت کرد. در این مراسم علاوه بر معرفی و تقدیر از کارآفرینان و مدیران اشتغال‌زای ایران، همچنین از محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه و سید عباس عراقچی معاون سیاسی او به پاس شرایطی که پس از برجام برای اقتصاد ایران فراهم کردند، قدردانی نمودند. امیر پوربافرانی دبیرکل نهمین همایش تجلیل از کار آفرینان و مدیران اشتغال‌زای کشور اظهار کرد: لوح تقدیری به وزیر امور خارجه و عضو  ارشد تیم مذاکره کننده هسته ای ایران اهدا کردیم تا از کارآفرینی در نتیجه برجام قدردانی کنیم. وی افزود: همچنین یک جلد کلام الله مجید به آقایان ظریف و عراقچی اهدا کردیم تا زیر سایه قرآن در مذاکرات پیش رو، پشت و پناه حقوق ملت ایران باشند.
 شرط ایران برای حضور در برجام
 سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه در ایران با اشاره به ارائه بسته پیشنهادی اتحادیه اروپا برای تضمین منافع ایران در برجام اظهار داشت : به دلیل خروج آمریکا از برجام وضعیت برجام غیرعادی است و ما و بقیه اعضای باقی مانده، در تلاش هستیم اگر بشود برجام به مسیر خود ادامه دهد و اگر نشود به وضعیت ماقبل برجام و حتی فراتر برگردیم. وی اظهار داشت: اگر ما به خواسته‌های خودمان نرسیم همان‌طور که رهبری فرمودند برجام و تحریم نمی‌تواند با هم باشد و این پذیرفتنی نیست که ایران به تعهدات خود پایبند باشد و درعین حال تحریم هم، هم‌زمان وجود داشته باشد.وی عنوان کرد: واقعیت صحنه این است که دستاوردهای ایران از برجام به گونه ای است که آمریکا نتوانست تحمل کند و احساس کرد که در این توافق ضرر کرده است.
مقابله با تحریم اقتصادی ایران
عراقچی گفت: اگر قبول داریم که سیاست آمریکا علیه ایران، سیاست فشار و تحریم است و اگر قبول داریم که سیاست برخورد نظامی با ایران نمی‌تواند صورت بگیرد و توانمندی‌های نظامی ایران در حدی است که آنها حتی فکر حمله نظامی به ما را نکنند ، اگر این واقعا ادعا نیست و به آن اعتقاد داریم باید بدانیم حرکت دشمن در جهت تحریم‌های اقتصادی است و باید با آن مقابله کرد.
معاون وزیر امور خارجه اضافه کرد: برجام ابزاری برای مقابله با تحریم‌های آمریکا و غرب بود و اگر ما به مسیری برویم که این تحریم‌ها برگردد و یا مضاعف شود حتما به خواسته آمریکایی‌ها عمل کرده ایم و در مسیر آنها قدم زده ایم  و ما باید به آن دقت داشته باشیم و مواظب باشیم که در تله دشمنان نیفتیم. عراقچی تاکید کرد: ما براساس منافع ملی تصمیم خواهیم گرفت و قدم‌های بعدی را براساس منافع ملی خود چه در حفظ برجام و چه در خروج  از برجام برخواهیم داشت .این تصمیمی است که جمهوری اسلامی هنوز نگرفته و با توجه به منافع خود و منافع مردم به زودی این تصمیم گرفته خواهد شد .ما برای هر شرایط و سناریویی آمادگی داریم و دستورات لازم را رئیس جمهور به همه دستگاه‌های اقتصادی داده‌اند. نهادهای لازمی که برای مقابله با شرایط سخت باشد تشکیل شده و مسلما شرایط ما اگر حتی برجام هم باقی نماند به مراتب از شرایط گذشته بهتر است.
تکیه بر توان اقتصادی داخلی کشور
وی ادامه داد: بعید نیست به زودی با اروپایی‌ها به راه‌حل‌هایی برای ادامه برجام برسیم و شاید هم نرسیم اما باید وضعیت اقتصادی کشور را با امکانات درونی هماهنگ کنیم. عراقچی افزود: یکی از ایده‌ها همکاری با بنگاه‌های کوچک و متوسط است. خود اروپایی‌ها هم درباره بنگاه‌های کوچک و متوسط فکر و کار می‌کنند. وی با بیان این که شاید لازم باشد اقتصاد ما هم به این سمت برود، اظهار داشت: شرکت‌های بزرگ به دلیل بازار و سهامی که در آمریکا دارند ناچاراً  از تحریم‌های آمریکا تبعیت می‌کنند اما این شرایط درباره شرکت‌های کوچک و متوسط وجود ندارد.
معاون وزیر امور خارجه خاطر نشان کرد: میزان کارآفرینی بنگاه‌های کوچک و متوسط با شرکت‌های بزرگ قابل مقایسه نیست به طوری که در اروپا 70 درصد اشتغال‌زایی توسط شرکت‌های کوچک و متوسط صورت می‌گیرد ضمن این که این بنگاه‌ها هیچ ارتباط تجاری و کاری با آمریکا ندارند و می‌توانند نگران تحریم‌ها نباشند. عراقچی تاکید کرد: ما حتما باید به این سمت برویم چه با برجام و چه بدون برجام و از عوامل کلیدی در این زمینه توجه به شرکت‌های کوچک و متوسط است.

 امضای دکتر صالحی پای تقدیر نامه  وین‌تک

به گزارش دنیای نما و پنجره در متن تقدیرنامه از وین‌تک که به امضای دکتر علی اکبر صالحی، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران رسیده، آمده است:
کارآفرین گرامی، مدیریت محترم شرکت آدوپن پلاستیک پرشین (وین‌تک)
 جناب آقای مهندس کاوه خداپرست
کارآفرینی به منظور پیشبرد اهداف عالی یک ملت و به جهت استمرار غرور خودکفایی یک کشور، همواره مورد تقدیر و تحسین بوده است. در پرتو نقش بزرگ کارآفرینان است که چرخ‌های اقتصاد و صنعت به گردش در می‌آید و نیازهای ملتی با تکیه بر اشتغال پویا پاسخ داده می‌شود. با تاییدات خداوند متعال و با تکیه بر اصل قدردانی از کارآفرینان برتر بدین وسیله طی نهمین همایش مدیران اشتغال‌زا و کارآفرینان برتر کشور که با حضور بزرگان و کارشناسان ارشد این حوزه برگزار شد، از اینکه با هدف توسعه اشتغال‌زایی با برنامه راهبردی و سرمایه گذاری به عنوان مجری فعالیت‌های کارآفرینی و نیز حمایت‌های گسترده موجب اشتغال‌زایی مفید و مطلوب به عنوان موثرترین عامل رشد کارآفرینی، اهتمام ورزیده اید، به پاس این همت عالی و رویکرد خلاقانه و مدبرانه، این لوح سپاس محضر کارآمد حضرتعالی تقدیم می‌شود. امید است در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، جهت ترویج و توسعه اشتغال‌زایی و تجلی کسب و کارهای نوین و نوآورانه چون گذشته سرآمد و پیشتاز باشید.

برای مشاهده فایل پی‌دی‌اف نشریه شماره دهم اینجا کلیک کنید.


ارسال نظر

ارسال