نوید تجارت آرسام؛ تقدیر از بازدیدکنندگان و مشتریان

  • دوشنبه 11 اردیبهشت 1396

اخبار => خبر

شرکت نوید تجارت آرسام، نماینده انحصاری و دفتر مشترک المنافع گروه بین‌المللی KALE KILIT از مشتریان، شرکای تجاری و تمامی کسانی که از غرفه این شرکت در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی در و پنجره و صنایع وابسته ایران، بازدید کرده‌اند، تقدیر کرد.
نوید تجارت آرسام؛ تقدیر از بازدیدکنندگان و مشتریان

به گزارش خبرنگار دنیای نما و پنجره، در نمایشگاه امسال که سوم تا هشتم بهمن ماه سال‌ جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار شد، مدیران ارشد و کارشناسان شرکت نوید تجارت آرسام علاوه بر به نمایش گذاشتن کیفیت و کارایی یراق‌آلات نصب شده روی انواع بازشوها و در و پنجره‌ها به سوالات و سفارشات مشتریان و بازدیدکنندگان پاسخ دادند.
در غرفه شماره 10 سالن خلیج فارس، به عنوان غرفه دائمی شرکت نوید تجارت آرسام، بازدیدکنندگان هشتمین نمایشگاه بین المللی صنعت در و پنجره و البته فعالان صنعت ساختمان، تولیدکنندگان در و پنجره، مهندسان ساختمان و همچنین مردم عادی با انواع محصولات شرکت kale kilit شامل یراق‌آلات سیستم دو حالته، سیستم فرانسوی، سیستم فولکس واگنی، سیستم لیفت اند اسلاید، سیستم بیرون بازشو و سیستم بازشوی موتوری آشنا شدند.

مهندس علی خرم، مدیرعامل شرکت نوید تجارت آرسام در گفتگوی کوتاه با دنیای پنجره ضمن اعلام قدردانی از تمامی مدیران، کارشناسان، فعالان صنعت ساختمان و همچنین تمامی بازدیدکنندگان از غرفه این شرکت در نمایشگاه امسال اعلام کرد: خوشبختانه ارزیابی‌ها نشان از افزایش کمی تعداد بازدیدکنندگان و رضایت مشتریان وفادار شرکت نویدتجارت آرسام هم از حیث کیفیت محصولات و هم خدمات فنی و پشتیبانی دارد. وی تصریح کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، همکاران ما متناسب با وظایف‌شان به درخواست‌های مطرح شده از سوی مشتریان و بازدیدکنندگان از غرفه شرکت در نمایشگاه امسال پاسخ خواهند داد و تلاش می‌کنیم در راستای مشتری مداری و رضایت آنها، به گونه‌ای حرکت کنیم که بتوانیم به سفارش‌ها و درخواست‌ها دقیق و البته در زمان لازم رسیدگی کنیم و افزایش تعداد مشتریان، خللی در کیفیت خدمات به مشتریان ایجاد نکند.
این شرکت یکی از شرکتهای تابعه تولیدی و صنعتی KALE KILIT می‌باشد. زمینه فعالیت شرکت نوید تجارت آرسام طراحی، تولید، بازاریابی و فروش یراق آلات و ملزومات درب و پنجره یو پی وی سی و آلومنیومی است. چشم انداز این شرکت تبدیل شدن به یکی از شرکت های برجسته در این زمینه در بازار داخلی و بین المللی خواهد بود. محصولات تولیدی این مجموعه مشتمل بر سیستم‌های در و پنجره دوحالته، فرانسوی، سیستم های درب سوئیچی و سرویسی، انواع اسپانیولت ها، سیستم بازشو تک حالته و کشویی، سیستم بازشو دو حالته امنیتی و همچنین سیستم فولکس واگنی می باشد. در تمام مراحل تولید از تهیه مواد اولیه، طراحی تا ساخت محصول نهایی, رویکرد و جهت گیری اصلی حفظ کیفیت و منطبق بودن با استانداردهای جهانی است.  به نحوی که آبکاری قلیای (روی) در مرحله تکمیل محصول کاملا سازگار با محیط زیست بوده. 63 سال تجربه مهندسین KALE KILIT نشانگر ثبات در عرضه محصولات این برند است.

برای مشاهده متن خبر در فایل pdf اینجا کلیلک کنید.
 

ماهنامه دنیای نما و پنجره - شماره دوم - اسفند  ۱۳۹۵


ارسال نظر

ارسال