دکتر وین، نسلی نوین، تحولی نوین

  • جمعه 1 بهمن 1395 ساعت 13:48

اخبار => خبر

شرکت کاروانسرای نازنین تولیدکننده پروفیل‌های یو.پی.وی.سی با برند دکتر وین اعلام کرد: نسل جدید پروفیل تولیدی خود در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی در و پنجره و صنایع وابسته ایران رونمایی می‌کند.
دکتر وین، نسلی نوین، تحولی نوین

به گزارش پایگاه خبری دنیای پنجره، جدیدترین محصول دکتروین شامل پروفیل سری 77 و 6 کاناله است که در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی در و پنجره و صنایع وابسته ایران در بهمن‌ماه 95 رونمایی و به بازدیدکنندگان و نمایندگان معرفی خواهد شد. بر اساس اعلام مدیریت شرکت کاروانسرای نازنین، دکتر وین با بهره‌گیری از مدرن‌ترین و پیشرفته‌ترین ماشین‌آلات هوشمند و همچنین دانش فنی متخصـصین خارجی خود در امر تولید در تلاش است روزبه‌روز بر کیفیت خود افزوده و همگام با تکنولوژی روز دنـیا در این صنعت قدم بردارد.

وی تاکید کرد: دکتر وین ماموریت خود را افزایش تنوع و کیفیت در تولید و معرفی انواع محصولات می‌داند و در راستای این ماموریت خلاقیت و نوآوری را سرلوحه کار خود قرار داده است به نحوی که طراحی قالب‌ها برای تولید پروفیل دکتر وین به‌صورت انحصاری بوده تا محصول نهایی از لحاظ استقامت و ایمنی مطابق با استانداردهای اتحادیه اروپا باشد. خاطر نشان می‌سازد در حال حاضر پروفیل‌های تولیـــدی دکتر وین با سری 77 بازتاب خبری گسترده ای در این صنعت داشته به نحوی که در نمایشگاه‌های سراسر کشور با اقبال مشتریان و بازدید‌کنندگان مواجه شده است.

یکی از سیاست‌های راهبردی این شرکت در راستای جلب رضایت‌مندی مشتریان و همچنین اعتماد آنها به بالاترین کیفیت محصول، بیمه تضمین کیفیت بیمه ایران است که همراه کالا تحویل مشتریان می‌شــود که محصولات این شرکت را به مدت 10 سال از نظر کیفیت ضمانت می‌کند .


منبع: ماهنامه دنیای نما و پنجره، شماره یک، بهمن 1395


ارسال نظر

ارسال