درخشش وین‌تک با استقبال مشتریان

  • جمعه 1 بهمن 1395 ساعت 13:50

اخبار => خبر

شرکت آدوین پلاستیک پرشین تولیدکننده پروفیل یو.پی.وی.سی با برند شناختهشده وینتک با استقبال مشتریان و مردم در نمایشگاههای مختلف در سال جاری مواجه شد و افزون بر درخشش در نمایشگاههای مختلف داخلی، امسال دو اتفاق مهم داخلی هم برای این برند بینالمللی رخ داد. یکی تقدیر از وینتک در همایش واحد های برگزیده کیفی و مدیران کیفی نمونه و دوم دریافت تندیس، لوح سپاس و کسب رتبه اول در رشد و بادزدهی در همایش ایرانتک.
درخشش وین‌تک با استقبال مشتریان

شرکت آدوین پلاستیک پرشین تولیدکننده پروفیل یو.پی.وی.سی با برند شناخته‌شده وین‌تک  با استقبال مشتریان و مردم در نمایشگاه‌های مختلف در سال جاری مواجه شد و افزون بر درخشش در نمایشگاه‌های مختلف داخلی، امسال دو اتفاق مهم داخلی هم برای این برند بین‌المللی رخ داد. یکی تقدیر از وین‌تک در همایش واحد های برگزیده کیفی و مدیران کیفی نمونه  و دوم دریافت تندیس، لوح سپاس و کسب رتبه اول در رشد و بادزدهی در همایش ایران‌تک.

به گزارش شرکت آدوین پلاستیک پرشین، وین تک با حضور در پنجمین نمایشگاه تخصصی درب و پنجره شیراز، آخرین خدمات و محصولات خود را در معرض دید علاقه‌مندان قرارداد. برگزاری 4 نمایشگاه تخصصی مرتبط با صنعت ساختمان از جمله نهمین نمایشگاه بین‌المللی انبوه‌سازان و مستغلات، هفتمین نمایشگاه تخصصی مصالح، تجهیزات و فناوری‌های ساختمان ، پنجمین نمایشگاه تخصصی درب و پنجره و نخستین نمایشگاه تخصصی آسانسور، بالابر و پله برقی اواخر  آذرماه امسال در محل نمایشگاه‌های استان فارس برگزار شد که در همین راستا نماینده رسمی و دارای گواهینامه +A  شرکت وین تک با تمرکز بر محصولات و خدمات مبتنی بر آخرین نسل فناوری تخصصی درب و پنجره ، به عرضه جدیدترین محصولات وین تک به مخاطبان در این نمایشگاه پرداخت .  همچنین وین تک با حضور در هفدهمین دوره نمایشگاه صنعت ساختمان ؛ آخرین خدمات و محصولات خود را در معرض دید علاقه‌مندان قرارداد. و نمایندگان رسمی وین‌تک  با تمرکز بر محصولات و خدمات مبتنی بر آخرین نسل فناوری تخصصی درب و پنجره ، جدیدترین محصولات وین تک را در زمان برگزاری نمایشگاه از 16 تا 19 آذرماه 95 به مخاطبان عرضه کردند. نماینده رسمی و دارای گواهینامه +A  این مجموعه  با تمرکز بر محصولات و خدمات مبتنی بر آخرین نسل فناوری تخصصی درب و پنجره ، جدیدترین محصولات وین تک را در این نمایشگاه به مخاطبان معرفی کرد. در این نمایشگاه که 11 تا 14 آبان‌ماه امسال برگزار شد، بازدیدکنندگان با حضور چشمگیر در غرفه نماینده وین تک ، بیش از پیش با خدمات و محصولات وین تک آشنا شدند. خبر دیگر اینکه نمایندگان رسمی وین‌تک در نمایشگاه صنعت ساختمان خوزستان که 16 تا 19 آذرماه امسال برگزار شد، آخرین محصولات این برند خوشنام در صنعت پروفیل یو.پی.وی.سی را به بازدیدکنندگان معرفی کردند.

همچنین 28 مهرماه امسال خانم سیده زینب مظفری مدیر آزمایشگاه و کنترل کیفیت شرکت آدوپن پلاستیک پرشین ( وین تک ) به عنوان مدیر کنترل کیفی نمونه استاندارد در سال 1395 از سوی مدیر کل اداره کل استاندارد آذربایجان شرقی انتخاب و با اهدای لوح‌ تقدیری از تلاش‌های او قدردانی شد.  خبر مهم دیگر از وین‌تک اینکه امسال شرکت آدوپن پلاستیک پرشین در چهارمین همایش “معرفی برترین شرکت های منطقه آذربایجان” موسوم به ( ایران تک ) ، موفق به دریافت تندیس ، لوح سپاس و کسب رتبه اول در رشد و بازدهی درگروه لاستیک و پلاستیک شد.


منبع: ماهنامه دنیای نما و پنجره، شماره یک، بهمن 1395




ارسال نظر

ارسال