تحسین اعضای هیات مدیره از مدیریت، نظم و کیفیت وین تک

افزایش همکاری انجمن در و پنجره ایران با وین تک

  • پنجشنبه 16 آبان 1398 ساعت 17:34

اخبار => خبر

اعضای هیات مدیره انجمن در و پنجره ایران روز یکشنبه 12 آبان ماه 1398 در سفری یک روزه به شهر تبریز از مجموعه صنعتی آدوپن پلاستیک پرشین از تولیدکنندگان برتر پروفیل یوپی وی سی با نشان تجاری وین تک بازدید کردند.
افزایش همکاری انجمن در و پنجره ایران با وین تک

 در این سفر که آقایان سید رضا اخوان دستمالچی، اکبر معتضدی، وحید جلالی‌پور، حمیدرضا سیدی‎فر، رضا کاظمی، علی شهابی و خانم درّین طه حضور داشتند، ضمن گفتگوی با کاوه خداپرست، مدیرعامل شرکت آدوپن پلاستیک پرشین درباره زمینه های همکاری در زمینه فرهنگ سازی و افزایش سطح دانش مصرف کنندگان نهایی در و پنجره یوپی وی سی و همچنین رایزنی و افزایش سطح تعامل با نهادهایی جون سازمان های نظام مهندسی، مراکز فنی و حرفه ای و ... گفتگو کردند. 
به گزارش دنیای نما و پنجره، در جریان این بازدید که با تحسین اعضای هیات مدیره انجمن در و پنجره از نظم، مدیریت حاکم بر شرکت آدوپن پلاستیک پرشین و کیفیت محصولات این شرکت همراه بود، ابتدا کاوه خداپرست، مدیرعامل وین تک ضمن خوش آمدگویی به میهمانان بر ضرورت افزایش سطح همکاری بین انجمن در و پنجره ایران با وین تک جهت افزایش فعالیت های فرهنگ سازی در زمینه ارتقای سطح دانش و آگاهی جامعه هدف صنعت در و پنجره تاکید کرد.
وی خطاب به اعضای هیات مدیره انجمن در و پنجره ایران اظهار کرد: وین تک آماده هرگونه همکاری در زمینه اطلاع رسانی و فرهنگ سازی است و تمامی کارشناسان فنی و آزمایشگاهی و زیرساخت های وین تک در بخش های مختلف در اختیار این انجمن قرار می گیرد تا در چارچوب یک تفاهم نامه بتوانند بر اساس اهداف از پیش تعیین شده گام بردارند و هدف وین تک نه تبلیغات و برندسازی برای خود که بالا بردن دانش جامعه مهندسان مشاور و سازمان های نظام مهندسی با الزامات و استانداردهای در و پنجره یوپی وی سی است.
اعضای هیات مدیره انجمن در و پنجره هم هر کدام در اظهارنظرهای جداگانه به برخی از فعالیت ها و دستاوردهای چند سال اخیر انجمن اشاره و تاکید کردند که این انجمن هیج انتفاع مادی از فعالیت های خود دنبال نمی کند و هدف نهایی انجمن کمک به رفع مشکلات موجود از طریق رایزنی و مشارکت با مجموعه های بزرگ در صنعت پروفیل یوپی وی سی از جمله وین تک است. 
مشروح گفتگوهای اعضای هیات مدیره انجمن در و پنجره ایران با کاوه خداپرست، مدیرعامل وین تک در شماره آینده ماهنامه تخصصی دنیای نما و پنجره منتشر خواهد شد.

در ادامه اعضای هیات مدیره انجمن در و پنجره ایران از بخش های مختلف خطوط 24 گانه تولید پروفیل یوپی وی سی وین تک و فرایند تولید بازدید کردند و با حضور در آزمایشگاه فوق پیشرفته و محصول محور وین تک با مدیر آزمایشگاه این شرکت درباره انواع تست ها و آزمون های فنی به صور مفصل بحث و گفتگو کردند و حتی در جریان این بازدید برخی تست ها بر روی پنجره ها هم انجام شد که باعث تحسین اعضای هیات مدیره انجمن در و پنجره ایران شد.

پس از آن میهمانان بازدید از خطوط تولید درب های داخلی ساختمان وین تک به عنوان بزرگترین مجموعه صنعتی در کشور و حتی منطقه بازدید کردند. فاز نخست این کارخانه معطم به زودی به تولید انبوه خواهد رسید و بر اساس ظرفیت نصب شده امکا 

گزارش تصویری بازدید هیات مدیره انجمن در و پنجره ایران از وین تک

ن تولید 2400 لنگه در های داخلی ساختمان در طرح ها و رنگ های بسیار متنوع پیش بینی شده است. 


ارسال نظر

ارسال