پیشنهاد دکونیک: ارزش خانه تان را افزایش دهید

  • سه شنبه 25 اردیبهشت 1397 ساعت 5:50

اخبار => گروه خبر

شرکت دکونیک تولیدکننده پروفیل یو پی وی سی می گوید: هنگام ساخت و بازسازی خانه ها باید استانداردهای سخت افزاری دقیق را در نظر بگیرید؛ چرا که نه تنها ساختمان با صرفه جویی در انرژی از محیط زیست پشتیبانی می کند، بلکه باعث افزایش ارزش خانه شما می شود.
پیشنهاد دکونیک: ارزش خانه تان را افزایش دهید

اگر می خواهید یک خانه  با مصرف کم انرژی بسازید، پنجره های پی وی سی کاملا مناسب هستند. پنجره های پی وی سی Deceuninck ترکیبی از عایق حرارتی و صوتی مطلوب با طیف رنگی گسترده است. در دسته بندی دکونیک، شما سه نوع پنجره (Basic، Standard و Premium) دست خواهید یافت که همه آنها عایق هستند و باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شوند. بنابراین پنجره ای را که متناسب با خانه و بودجه شما است پیدا خواهید کرد.
مدل Deceuninck Zendow # neo Premium یک محصول فوق العاده از حیث عایق بندی پنجره های پی وی سی به شمار می آیند که مصرف انرژی را به شدت کاهش می دهد . پروفیل های ظریف و زیبا، در عین حال محکم به اندازه کافی هستند. علاوه بر این، آنها با تکنولوژی منحصر به فرد Linktrusion مجهز شده و با الیاف شیشه ای مداوم ساختمانی برای عایق بندی مطلوب عرضه می شوند. در نهایت، پنجره ها را می توان با پیش فریم های هوادهی نصب کرد، به طوری که گرما از طریق شکاف و درزها عبور نمی کند.


ارسال نظر

ارسال