عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس:

پرونده مسکن مهر امسال هم بسته نمی‌شود

  • چهارشنبه 26 اردیبهشت 1397 ساعت 14:1

اخبار => گروه خبر

عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس گفت: پرونده مسکن مهر برخلاف وعده دولت امسال هم بسته نمی‌شود.
پرونده مسکن مهر امسال هم بسته نمی‌شود

شادمهر کاظم‌زاده امروز در گفت‌وگو با فارس در ایلام اظهار داشت: مسکن مهر دارای وجه‌های مختلفی بوده که باید کارشناسان و مسؤولان همه وجه‌های مثبت و منفی آن را در نظر بگیرند.وی اضافه کرد: خیلی از مردم به مسکن مهر نقد دارند، البته خوبی‌‌هایی هم دارد و موارد متفاوتی از نظرات مردم و مسؤولان در این زمینه وجود دارد.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس اضافه کرد: وقتی نگاه‌ها به این مقوله متفاوت باشد قطعاً در خروجی هم تأثیرگذار خواهد بود و بر همین منوال مسکن مهر نیز ارزیابی می‌شود.

نماینده مردم دهلران، آبدانان، بدره و دره‌شهر در مجلس با اشاره به اینکه برخی مسؤولان وعده داده‌اند که مسکن مهر در سال جاری به اتمام می‌رسد، گفت: شاید سخت‌افزار مسکن مهر به پایان برسد، اما دیگر موارد مرتبط با آن همچنان ادامه خواهد داشت.

کاظم‌زاده تصریح کرد: به عنوان مثال در مکانی شهری ایجاد شده است و جمعیتی بالغ بر 80 هزار نفر در یک منطقه گرد هم آمده‌اند که نیازمند خدمات روبنایی، مدرسه، مرکز بهداشت، فضای سبز، امکانات ورزشی، آسفالت، جدول بهسازی معابر و ... هستند.وی توضیح داد: از سوی دیگر ایجاد زیرساخت‌های آب برق، گاز ، تلفن و ... نیز باید در این مناطق فراهم شود.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: مجلس به عنوان ناظر، تأمین مسکن از سوی دولت را تأیید کرده و در این راستا نیز چارچوب تعیین کرده است تا نظارت دقیقی داشته باشد.

نماینده مردم دهلران، آبدانان، بدره و دره‌شهر در مجلس تأکید کرد: مجلس و نمایندگان تخصصی قطعاً می‌دانند که دولت نمی‌تواند در حوزه ساخت و ساز در طول یک سال، یک و نیم میلیون واحد بسازد و این وعده درستی نیست که دولت از آن سخن بگوید.


ارسال نظر

ارسال