تمدید 2 گواهینامه فنی بوتیا صنعت

  • سه شنبه 6 مهر 1395 ساعت 23:10

اخبار => گروه خبر

مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی وابسته به وزارت راه و شهرسازی گواهینامه فنی 2 محصول شرکت مجتمع بوتیا صنعت را تا 22 تیرماه 1396 تمدید کرد. این گواهینامه‌ها در بخش پژوهشی انرژی، آکوستیک و نور و در گروه محصولات پنجره و پروفیل صادر و تمدید شده است.
تمدید 2 گواهینامه فنی  بوتیا صنعت

به گزارش پایگاه خبری دنیای پنجره، بر اساس اعلام مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، مجتمع بوتیا صنعت از تولیدکنندگان برتر پروفیل یوپی‌وی‌سی ایران موفق به تمدید گواهینامه‌های فنی سیستم‌های پنجره‌ای غیرکشویی به رنگ سفید ساخته شده از پروفیل یو‌پی‌وی‌سی قابل استفاده در پوسته خارجی ساختمان‌ها با مشخصات زیر در گروه محصولات پنجره و پروفیل شده است. مشخصات فنی تایید شده شامل پروفیل یو‌پی‌وی‌سی به نشان تجاری BUTIA، یراق‌آلات با نشان تجاری زیگینیا، جی‌یو و روتو ( ROTO, G-U.Siegenia) و نوارهای درزبندی EPDM  تولیدی شرکت CNT Conta می‌باشد.

همچنین مرکز تحقیقات راه، مسکن  و شهرسازی به عنوان بازوی تحقیقاتی وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد: مجتمع بوتیا صنعت موفق شده تا برای پروفیل یوپی‌وی‌سی لولایی به رنگ سفید (با آزمون هوازدگی)، در کلاس ضخامت A (بیش از 2/8 میلی‌متر) کلاس ضربه II (حداکثر ارتفاع) با نام تجاری BUTIA INDUSTRY COMPLEX گواهینامه فنی را به تاریخ اعتبار 22 تیرماه 1396 دریافت کند.

برای مشاهده صفحه آنلاین مجتمع بوتیا صنعت در نمایشگاه‌ آنلاین صنعت در، پنجره، نما و شیشه ساختمان اینجا کلیک کنید.


ارسال نظر

ارسال