آمار

در مراسم تجلیل از خیرین سلامت :

تجلیل وزیربهداشت از دیرگداز اراک

  • پنجشنبه 21 تیر 1397 ساعت 10:21

اخبار => شرکتها

شرکت دیرگداز اراک از سوی دکتر حسن قاضی‌زاده هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مراسم تجلیل از خیرین سلامت استان مرکزی که با حضور نماینده ولی فقیه در استان، استاندار مرکزی، نمایندگان استان مرکزی در مجلس شورای اسلامی و جمعی دیگر از مسئولان از خیرین سلامت بیمارستان آیت الله خوانساری اراک برگزار شد، مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفت.
تجلیل وزیربهداشت از دیرگداز اراک

گفتنی است شرکت دیرگداز اراک از برترین تولیدکنند‌گان آجرهای نسوز نمای ساختمان در راستای مسئولیت اجتماعی خود همواره در امور خیریه مشارکت داشته‌است.

به گزارش روابط عمومی شرکت دیرگذار اراک، دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در این مراسم از کار ارزشمند خیرین سلامت در کشور تقدیر کرد و گفت: بهترین فرصت برای بخشیدن همین است و این یعنی نهایت و عمق انسانیت.
وی خاطر نشان کرد: در حوزه سلامت ضمن تجهیز بیمارستان آیت‌الله خوانساری برای تکمیل بیمارستان حضرت ولیعصر اراک هم تلاش خواهیم کرد که امسال بخش عمده‌ای از آن آماده شود و دولت مهم‌ترین کارش ارتقاء سلامت و درمان مردم است .

وزیر بهداشت گفت : خیرین می‌توانند کمک‌های خود را در حساب ویژه بیمارستان واریز کنند و وزارتخانه نیز به همان میزان به ساخت فاز سوم بیمارستان آیت الله خوانساری کمک خواهد کرد. وی  ادامه داد: استان مرکزی از نظر شاخص تخت‌های بیمارستانی و نیروی انسانی حوزه درمان ضعیف است و باید بیش از این برای جبران کمبودها تلاش شود،  اگر خواهان عزت کشور هستیم، راهی جز کار و تلاش نداریم.
وزیر بهداشت با تاکید بر اینکه انتظارات ما فراتر از وضعیت کنونی جمهوری اسلامی است و باید به مسیر اصلی بازگشت، اظهار کرد: این بازگشت جز با تقوا و دوری از خودمحوری و قدرت‌طلبی حاصل نمی‌شود.
سیدعلی آقازاده، استاندار استان مرکزی هم در این مراسم ضمن اشاره به همت والای خیرین و حمایت دولت‌مردان ، خبرهای خوشی از تکمیل بیمارستان ولیعصر (عج) و تجهیز آن و شروع فاز 3 بیمارستان آیت الله خوانساری داد و افزود:آقای دکتر هاشمی قول داده‌اند که حساب ویژه‌ای برای بیمارستان آیت الله خوانساری باز کنند و امیدواریم سال آینده چنین شبی شاهد افتتاح فاز 3 این بیمارستان و بخش عمده‌ای از بیمارستان ولیعصر(عج)  اراک باشیم  در ادامه این مراسم دکتر کریمی و مهندس مقدسی نمایندگان مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس هم ضمن قدردانی از حمایت های دولت و همت و تلاش خیرین در جهش و توسعه و تحول حوزه سلامت از آقای وزیر خواستند با توجه به شرایط استان مرکزی که یکی از شاهراه‌های مهم کشور است به افزایش تخت بیمارستانی، پزشک متخصص و راه‌اندازی یک مرکز مطالعات جامع زیست محیطی ، عنایت ویژه‌ای داشته باشند.

گفتنی است در این مراسم، آیت‌الله دری نجف‌آبادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اراک، سید علی آقازاده استاندار مرکزی، دکتر علی اکبر کریمی و سید مهدی مقدسی نمایندگان مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس و جمعی از مسئولان استان مرکزی حضور داشتند و از آقای علی حیدرگودرزی، مدیرعامل شرکت دیرگداز اراک به عنوان یکی از خیرین سلامت استان مرکزی با اهدای لوح تقدیری تجلیل به عمل آمد.
ماهنامه دنیای نما و پنجره از مدیریت شرکت دیرگداز اراک به سبب مشارکت در امور خیریه و ایفای مسئولیت اجتماعی خود تقدیر می‌کند.

برای مشاهده فایل پی‌دی‌اف نشریه شماره دهم و مشاهده فایل پی‌دی‌اف این خبر کلیک کنید.


ارسال نظر

ارسال