نمایشگاه عایق کویر یزد در نمایشگاه در و پنجره تهران

  • دوشنبه 11 اردیبهشت 1396

اخبار => نانتخاب۰۲

غرفه شرکت عایق کویر یزد، از تولیدکنندگان ممتاز و برتر در و پنجره یو‌پی‌وی‌سی ایران به واقع یک نمایشگاه از انواع در و پنجره ها در دل نمایشگاه بین‌المللی در و پنجره ایران بود؛ یک محیط کاملا حرفه‌ای که همه بازدیدکنندگان در 4 روز برپایی نمایشگاه موفق شدند با انواع بازشوها و پنجره های ساخته شده توسط عایق کویر یزد آنهم بر اساس استانداردهای RAL و DIN آلمان آشنا شوند.
نمایشگاه عایق کویر یزد در نمایشگاه در و پنجره تهران

به گزارش ماهنامه دنیای نما و پنجره، نوع غرفه‌آرایی ساده در عین حال مشتری‌پسند شرکت عایق کویر یزد باعث شده بود تا بازدیدکنندگان بدون تشریفات خاص و به صورت مستقیم و بی واسطه با مدیران ارشد این شرکت به گفتگو بپردازند و سوال‌ها و خواسته‌های خود را درباره انواع بازشوها، کارایی پنجره‌ها و استانداردهای آن را مطرح کنند و پاسخ فنی خود را از مدیران و کارشناسان شرکت عایق کویر یزد دریافت کنند.
افزون براین از جمله نکات برجسته حضور این برند خوشنام و عضو رسمی انجمن تولیدکنندگان در و پنجره در هشتمین نمایشگاه صنعت در و پنجره ایران، حضور مدیران ارشد دیگر شرکت‌های برتر تولیدکننده پروفیل و یراق‌آلات در و پنجره و همچنین جمعی از مهندسان شناخته شده صنعت ساختمان در غرفه شرکت عایق کویر یزد بود. البته گروه صنعتی عایق کویر یزد، تنها تولیدکننده در و پنجره یو پی وی سی ایران نیست چرا که با در نمایشگاه امسال، مشتریان و بازدیدکنندگان از آخرین محصولات ساخته شده در شرکت های مهسان توری‌ساز و تک آلومینیوم کویر هم آشنا شدند. گفتنی است گروه عایق کویر متشکل از سه برند، پنجره عایق کویر(در و پنجره یو پی وی سی)، تک آلومنیوم کویر (در و پنجره آلومینیوم) و مهسان توری‌ساز (تولیدکننده توری پلیسه‌ای)  است. همچنین شرکت عایق کویر در حال حاضر جز و محدود دارندگان تاییدیه تولید با کیفیت (گواهی‌نامه فنی) از مرکز تحقیقات راه و مسکن و شهرسازی و همچنین گواهی‌نامه نمایندگی تولید از شرکت وکا (VEKA) آلمان است.

ماهنامه دنیای نما و پنجره - شماره دوم - اسفند 95


ارسال نظر

ارسال