آمار

بهره برداری از فاز دو کارخانه تولید آجر در سیریک

  • یکشنبه 21 بهمن 1397 ساعت 10:23

اخبار => اخبار

فاز دوم کارخانه تولید آجر با ظرفیت تولید۵۰ هزار تن در سال در روستای لبنی از توابع بخش بمانی شهرستان سیریک بصورت ویدئو کنفرانسی با حضور دکتر همتی استاندار هرمزگان، معاون وزیر صنعت معدن و تجارت و مدیر کل صنعت معدن تجارت هرمزگان به بهره برداری رسید.
 بهره برداری از فاز دو کارخانه تولید آجر در سیریک
به گزارش آذینی، معاون فرماندار شهرستان سیریک گفت:فاز دوم کارخانه تولید آجر با ظرفیت تولید۵۰ هزار تن در سال در روستای لبنی از توابع بخش بمانی شهرستان سیریک بصورت ویدئو کنفرانسی با حضور دکتر همتی استاندار هرمزگان، معاون وزیر صنعت معدن و تجارت و مدیر کل صنعت معدن تجارت هرمزگان به بهره برداری رسید.

علم عباسی معاون فرماندار شهرستان سیریک در آئین افزود: این پروژه در  زمینی به مساحت پنج هکتار با زیر بنای ۱۳۰۰ متر مربع با سرمایه گذاری یک میلیارد و دویست میلیون تومانی بخش خصوصی با اشتغالزایی ۳۰ نفری به بهره برداری رسید.

وی اظهار کرد: با راه اندازی این واحد تولیدی در شهرستان  سالانه بیش از ۱۰۰ هزار تن انواع آجر های سفالی دیواری، نما و سقفی تولید و روانه بازار های مصرف می شود.

عباسی اضافه کرد: شهرستان سیریک قطب تولید آجر استان و در این شهرستان بیش از ۵۰ درصد آجر مورد نیاز استان هرمزگان  تولید می شود.

 


ارسال نظر

ارسال