آمار

نبض کاله کیلیت با فناوری آینده می‌زند

گفتگو با شفق اوزان مدیرعامل کاله کیلیت

  • پنجشنبه 7 دی 1396 ساعت 10:58

اخبار => اخبار

آقای شفق اوزان در مدت کوتاه حضور در ایران افزون بر حضور در دفتر مرکزی شرکت نوید تجارت ارسام و برگزاری نشست مشترک با مدیران این شرکت خوش‌نام ایرانی با هدف برنامه‌ریزی برای پاسخ به نیازهای آینده مشتریان ایرانی، بازدیدی هم از غرفه این شرکت در نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان ایران داشت .
نوید تجارت ارسام

گفتگوی اختصاصی دنیای نما و پنجره با شفق اوزان (safak ozan) مدیرعامل گروه بین‌المللی KALE KILIT

 

برای مشاهده فایل پی‌دی‌اف این گفتگو کلیک کنید.

در این مهلت کوتاه با هماهنگی مدیریت شرکت نوید تجارت ارسام، سوالات خود را با مرد شماره یک KALE KILIT در میان گذاشتیم. شفق اوزان در این گفت وگو ، با  ابراز خرسندی از حضور در ایران آن‌هم برای نخستین بار در پاسخ به این سوال که هدف از سفرشان به ایران چه بوده، به صراحت تاکید می‌کند: می‌خواهیم بدانیم چگونه می‌توانیم خدمات موثرتری را در امر فروش و ارائه خدمات شایسته به مردم بزرگ ایران عرضه کرده و عملکرد خود را بهبود بخشیم. برآیند این گفتگو را می‌توان در یک جمله خلاصه کرد: نبض KALE KILIT با فناوری آینده می زند. این گفتگو را بخوانید:

  •  با سپاس از تشریف‌فرمایی شما به کشور ایران به عنوان دوست و برادر ترکیه، مردم ایران بیش از 60 سال است که با برند KALE KILIT آشنا هستند، برای همین مهم است بدانیم هدف از سفر جناب‌عالی به کشور ما چه بوده و چه پیامی برای مردم ایران و به ویژه فعالان صنعت ساختمان و مشتریان KALE KILIT دارد؟

پیش از هر چیز بسیار خرسندم که برای اولین بار در ایران حضور پیدا کرده و شاهد علاقه مردم ایران به نشان تجاری KALE هستم و امیدوارم که این سفر و دستاوردهای آن راهگشا و موجب پیشرفت و بهبود عملکرد دفتر مشترک‌المنافع ما در ایران باشد. همان‌گونه که مستحضر هستید، KALE یک شرکت 65 ساله است که محصولات تولیدی آن بیش از60 سال است که با استقبال مصرف‌کنندگان ایران روبرو بوده و هست . ملت‌های ایران و ترکیه همواره روابط بسیار حسنه و مستحکمی با یکدیگر داشته‌اند و همین امر سبب شده است که محصولات KALE تصویر خوبی در ذهن مردم ایران داشته باشد و در اولویت انتخاب آنان قرار گیرد.
ما به عنوان KALE و بنده به عنوان مدیر عامل این مجموعه ماموریت خود را، ارائه عالی‌ترین سطح کیفیت و عرضه قابل اتکاترین محصولات دانسته و در این راستا خود را ملزم به سعی و تلاش بی‌وقفه برای حصول اطمینان از به وقوع پیوستن این مسئله می‌دانم. یکی از اصلی‌ترین دلایل بازدید بنده از ایران بررسی این مهم بوده است که چگونه می‌توانیم خدمات موثرتری را در امر فروش و ارائه خدمات شایسته به مردم بزرگ ایران عرضه کنیم و عملکرد خود را بهبود بخشیم . رویکرد ما در گروه صنعتی
 KALE KILIT، به عنوان یک مجموعه عرضه‌کننده کالا و خدمات یکپارچه در زمینه سیستم‌های امنیتی در ترکیه و در بسیاری از نقاط گیتی، شناسایی گستره نیازهای بازار و عرضه و توسعه راهکارهای منطبق با این نیازها در دامنه توانمندیهای‌مان می‌باشد . بر اساس همین استراتژی گروه صنعتی KALE KILIT اقدام به احداث بزرگترین و پیشرفته‌ترین کارخانه تولیدی اروپا در زمینه سیستم‌های امنیتی و محصولات مرتبط با تامین امنیت کرده است .

  •  با توجه به افتتاح ابر پروژه شرکت KALE KILIT در سال گذشته میلادی، جایگاه این برند بین‌المللی در جهان و به ویژه صادرات چه میزان تقویت خواهد شد و ارزیابی جنابعالی از روند روبه‌رشد سهم KALE KILIT در بازارجهانی چگونه است؟

همانطور که می‌دانید پیشرو بودن یک شرکت و یک برند در بازار، مسئولیت‌های بزرگی را در ارتباط با مقوله مهمی به نام« آینده» پیش‌روی آن مجموعه قرار می‌دهد. آینده‌نگری و تدوین استراتژی راهبردی منطبق با آن، ما را بر آن داشته تا با سرمایه‌گذاری برای احداث بزرگترین و پیشرفته‌ترین کارخانه یکپارچه اروپا ضمن ارتقاء دو برابری ظرفیت تولید خود در زمینه تولید قفل و کلید و یراق‌آلات درب و پنجره با بهره‌گیری از آخرین روش‌های بهبود مستمر و استقرار قابل اتکاترین سیستم تحقیق و توسعه، افق روشنی را پیش‌روی آینده مجموعه و صنعت قرار دهیم.
KALE یک نشان تجاری شناخته شده و موجه در اروپا، کشورهای حوزه آسیای میانه، شمال آفریقا، خاورمیانه و کشورهای همسایه بوده و نام آن همواره مترادف با اطمینان و امنیت بوده است. KALE با دارا بودن سهم 50 درصدی از مجموع در آمدهای حاصل از صادرات یراق‌آلات ترکیه، که از فروش در بیش از 100 کشور دنیا حاصل شده است، هم اکنون حائز بالاترین رتبه در این عرصه می‌باشد. حال با در نظر داشتن آن‌که این جایگاه تنها با بکارگیری 50 درصد ظرفیت تولید کارخانه جدید میسر شده، لذا محرز است که ما به دنبال کسب سهم بیشتر، به ویژه در بخش صادرات بوده و هستیم و در این راه به هیچ چیزی کمتر از تبدیل شدن به پیشرو در بازارهای هدف صادراتی‌مان رضایت نخواهیم داد. این مهم که در بازار ترکیه محقق شده با توجه به پتانسیل‌های بالفعل شده کنونی، در بازارهای صادراتی نیز قابل حصول بوده و در کانون توجه هیئت مدیره گروه صنعتی KALE KILIT قرار دارد.

  •  به عنوان یک چهره بین‌المللی در این صنعت چشم‌انداز آینده صنعت در و پنجره در جهان را چگونه می‌بینید و با توجه به تمرکز KALE KILIT در امنیت ساختمان‌ها مسیر تکنولوژی و خلاقیت محصولات KALE KILIT به چه سمت و سویی حرکت می‌کند؟

با توجه به افزایش جمعیت جهان، کسب و کارهای مرتبط با صنعت ساختمان نظیر درب و پنجره نیز در حال رشد است، مردم به فضاهای بیشتری برای زندگی نیاز دارند و انرژی بیشتری در این فضاها استفاده می‌کنند؛ بنابر این طبیعی است که صرفه‌جویی در انرژی مصرفی جهت کاهش هزینه‌های خانوار، آن‌ها را به سوی بهره‌گیری از سیستم‌های عایق‌بندی درب و پنجره و بهینه‌سازی مصرف انرژی سوق می‌دهد.
تکنولوژی اثر بسیار مهم و غیر قابل انکاری در فضای زندگی ما دارد. امروز ما شاهد آن هستیم که روند بازار به سوی استفاده از سیستم‌های الکترونیکی و نرم‌افزارهای کاربردی تلفن همراه برای ایجاد خانه‌های هوشمند در حال حرکت است، منبعث از این سمت و سوی کلی ما نیز در حال بررسی این روند در برنامه‌های تحقیق و توسعه خود هستیم. تیم حرفه‌ای تحقیق و توسعه ما بطور مداوم محصولاتی را تولید می‌کند که نیازهای امنیتی را بر اساس راه حل‌های ارائه شده توسط جدیدترین

 تکنولوژی‌ها تامین می‌کنند. در حال حاضر تعداد متعددی از نوآوری‌های خلاقانه که برای اولین بار در دنیا ارائه شده، توسط تیم تحقیق و توسعه KALE بوجود آمده است و ما در حال برنامه‌ریزی برای زمان‌بندی ارائه آن‌ها در بازارهایی نظیر ایران هستیم.

  •  ارزیابی جنابعالی از استقبال مردم ایران از محصول و خدمات شرکت نوید تجارت ارسام عضو گروه بین‌الملی کاله چیست و آینده همکاری این برند بین‌المللی در ایران چه تغییری خواهد کرد؟

شرکت نوید تجارت ارسام تنها دفتر مشترک‌المنافع ما در عرضه و توزیع یراق‌آلات درب و پنجره و قفل‌های هوشمند، درب‌های ضد سرقت و وکیل قانونی شرکت
 KALE KILIT در قلمرو جمهوری اسلامی ایران و سایر حوزه‌های فعالیت خود به شمار می‌آید و سیستم نظارتی KALE KILIT که تحت برنامه جامع و مدرن مدیریت ارتباط با مشتریان فعالیت می‌کند و به طور مستقیم در حال بازبینی و نظارت بر عملکرد دفاتر و نمایندگان ما در سر تا سر دنیا است،  در گزارشات دوره‌ای خود، پیوسته از رضایت مشتریان از همکاری با شرکت نوید تجارت خبر داده است . تحقیقات میدانی ما نیز بر این امر صحه گذاشته، پر واضح است که چنین عملکردی خرسندی ما را نیز در پی داشته و ما همواره قدردان زحمات مدیریت و تیم حرفه‌ای و معتبر نوید تجارت ارسام در راستای شناساندن نام KALE KILIT و ارائه کالا و خدمات به شرکای تجاری‌مان در ایران بوده و هستیم.

  •  مایه‌ی خوشبختی است که شرکت KALE KILIT هیچ‌گاه و حتی در دوران سخت تحریم‌ها ارائه خدمات و محصولاتش را به بازار ایران متوقف نکرد، برنامه‌ی روشن KALE KILIT در دوران پسابرجام چیست؟

ما همچنان در حال توسعه و رشد کسب وکار خود در ایران با ارائه محصولات و خدمات نوآورانه و با کیفیت به کمک شرکت نوید تجارت ارسام هستیم و متعهد به ایجاد رضایت‌مندی در مشتریانمان خواهیم بود. این نوید را به شرکای تجاری خود در ایران می‌دهیم که KALE KILIT و نوید تجارت ارسام تمام سعی خود را در ادامه بهترین خدمات به شما خواهد کرد. در پایان از مجله دنیای نما و پنجره جهت این مصاحبه کمال تشکر را دارم.

Questionnaire of Donyaye Nama & Panjereh magazine
Answered by ZekiŞafakOzan, CEO, Kale Endüstri Holding

As you know it is over 60 years that Iranian people are familiar with KALE KILIT products and brand; therefore it is important for our audience to know your purposes of this visit and also we want to know what is your massage for Iranian people specially activists of construction industry?

First of all, I would like to say that It is my first time in Iran and I am very satisfied with the interest of Iranian people in Kale brand. Kale is a 65-year-old company and Iranian people use Kale products for more than 60 years as you mentioned. Turkish people and Iranian people always have a good relationship. Therefore, Turkish products have a good impression on Iran.
As Kale, our mission is to maintain our superior quality and reliability. One of the reasons of my visit, is tounderstand what we can do to provide a better service to Iranian people. Kale Endüstri Holding offers integrated products and services in various fields of security not only in Turkey but in many geographies around the world.We recognize expanding needs of the markets we serve and develop solutions within our scope accordingly.

 Regarding to the inauguration of KALE KILIT massive factory project, to what extent you think the position of this international brand will be strengthen worldwide and what is your prediction about increasing of KALE KILIT market share ? ? globally?

Being a leader brings great responsibilities in terms of preparing the future.In this regard, we have invested in one of the biggest integrated factories of Europe in Turkey. With this new investment, we doubled our production capacity in locks, cylinders and window fittings.
Kale has a well-known and reputable brand name in Europe, CIS, North Africa, the Middle East and the neighboring countries. Kale makes half of the Turkish hardware export revenue with more than100 countries. We expect to grow our businesses in our export countries and increase the share of our export business within our total revenue. We expect nothing less than leadership in our key export markets, as in Turkey.
 As an international business individual, how do you see the future of door and window industry worldwide? Based on focus of KALE KILIT Co, in building security system, what is the strategy of your company in making new creative products and using updated technologies in this regard?
The door and window business is globally increasing every year in line with theincrease inworld population. People need more living spaces andin order to save energy, people need better isolation systems on doors and windows.
Technology has an important impact in our living spaces. Market preference moves towardselectronical systems and mobile applications to build intelligent houses. We are considering these trends in our R&D plans. Our professional R&D team constantly develops products that meet the security needs in line with the solutions offered by latest technology. We have many 1stin the world innovationsdeveloped by our R&D team. We are looking forward to bring these innovations to Iran.
What is your assessment about the amount of satisfaction between Iranian customer network who works or get goods and services from NTA Co, on behalf of KALE KILIT in Iran territory? Also please let us know your point of view about future cooperation between KALE KILIT and NTA Co, as a member of this international group?
NTA Co is one of our most important distribution locations of window fittings in Iran for more than 3 years. As we see and hear from the market, clients are very satisfied working with NTA Co. Therefore, we are satisfied with NTA Co. as well. The team is very professional, prestigious and they present Kale Brand very well in Iran.
 This is a great honor for us that we saw KALE KILIT Co, never stopped providing goods and service to Iran market despite the existence of sanctions. Now what is the clear program of KALE KILIT Co, for using this unforgettable advantage after sanction lifting to develop market share of KALE KILIT in Iran?
We will continue to develop and grow our business in Iran with innovative & top quality products & services with NTA Co. and our dedication to customer satisfaction.

ماهنامه دنیای نما و پنجره - شماره ششم - آذرماه 96


ارسال نظر

ارسال