آمار

مهمترین نکات دکوراسیون داخلی

  • یکشنبه 21 بهمن 1397 ساعت 16:27

اخبار => اخبار

طراحی دکوراسیون داخلی و چیدمان منزل قوانین و اصول بسیاری دارد که با رعایت آن‌ها میتوانید منزلی ایده آل برای خود طراحی کنید.
مهمترین نکات دکوراسیون داخلی
طراحی دکوراسیون داخلی و چیدمان منزل قوانین و اصول بسیاری دارد که با رعایت آن‌ها میتوانید منزلی ایده آل برای خود طراحی کنید، نکات دکوراسیونی که اهمیت زیادی در بی عیب و نقص بودن دکوراسیون دارند را در ادامه ملاحظه میکنید. اگر قصد تغییر دکوراسیون دارید میتوانید با رعایت این نکات به دکوراسیونی شیک و همه چیز تمام دست یابید. 

- یکی از ترفند‌های دکوراسیونی این است که بتوانید بین لوازم قدیمی و جدید منزل تعادل ایجاد کنید مثلا وسایل قدیمی مانند عتیقه‌های دکوری را با وسایل مدرن ترکیب کنید، این ایده باعث میشود همه فکر کنند لوازم منزل تان را طی چند سال خریده اید نه همه را یکجا.

مهمترین نکات دکوراسیون داخلی

- به جای تمرکز روی همه دیوار‌ها بهتر است روی یک دیوار متمرکز شوید، یکی از دیوار‌ها که بیشتر به چشم می‌آید را کاغذ دیواری کنید مثلا دیوار پشت تلویزیون. این یکی از ایده‌های جدید و کم هزینه است.

- در صورتی که دکوراسیون منزل تان سرد و بی روح است ساده‌ترین راه نجات از این وضعیت این است که عناصری مانند چوب و گل و گیاه را وارد دکوراسیون منزل تان کنید، اینطوری تعادل برقرار میشود.

مهمترین نکات دکوراسیون داخلی
 
- پیروی کردن از مد در دکوراسیون خوب است، اما نه بیش از حد، مثلا اگر مبلمان گلدار مد است شما نباید حتما مبلمان گلدار بخرید بلکه میتوانید کوسن‌های گلدار به مبلمان تان اضافه کنید.

- ما ایرانی‌ها معمولا رنگ سفید را برای دیوار‌های خانه انتخاب میکنیم، زیرا از امتحان رنگ‌های دیگر میترسیم، اما رنگ‌هایی همچون آبی کمرنگ و خاکستری برای دیوار‌ها پیشنهاد میشود.

مهمترین نکات دکوراسیون داخلی

- دکوراسیون و چیدمان همه اتاق‌های منزل تان شبیه به هم نباشد بهتر است برای هر اتاق یک رنگ متفاوت انتخاب کنید و همچنین یک تم جداگانه برای هر کدام در نظر بگیرید.

منبع:نمناک

ارسال نظر

ارسال