آمار

نماینده مردم تهران در مجلس:

منتظر به ثمر رسیدن طرح‌های وزارت مسکن هستیم

  • دوشنبه 20 خرداد 1398 ساعت 15:19

اخبار => اخبار

مافی اظهار داشت: تصمیم‌هایی مبنی بر ساخت مساکن ارزان قیمت برای افرادی که از نظر مالی در شرایط مساعدی قرار ندارند، پیش بینی شده است.

به گزارش تهران پرس؛ پروانه مافی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در مصاحبه اختصاصی با تهران پرس در خصوص معضل گرانی مسکن و اجاره بها عنوان کرد: گزارشاتی را وزیر راه وشهرسازی و رییس بنیاد مسکن در جلسه روز گذشته که در باره همین موضوع برگزار شده بود به مجلس ارائه کردند.

وی از نتیجه ارائه گزارشات گفت و تصریح کرد: با توجه به این موضوع تصمیم هایی مبنی بر ساخت مساکن ارزان قیمت برای افرادی که از نظر مالی در شرایط مساعدی قرار ندارند پیش بینی شد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خبر از بهبود معظل گرانی مسکن داد و ابراز داشت: پرداخت، وام هایی برای کسانی که متقاضی استفاده از وام مسکن هستند نیز در نظر گرفته شد.

مافی در پایان خاطر نشان کرد: تدابیری نیز در خصوص رفع مشکل اجاره بها توسط وزارت مسکن اندیشیده شده و با توجه به این که طرح هایی که پیش بینی شده از کیفیت خوبی برخوردار است و قاعدتا منتظر به ثمر رسیدن آن هستیم  تا نتایج آن زودتر مورد استفاده مردم قرار گیرد.


ارسال نظر

ارسال