بهره مندی از ظرفیت های سازمان نظام مهندسی نیازمند اصلاح قوانین

  • یکشنبه 19 خرداد 1398 ساعت 14:24

اخبار => اخبار

رییس مجمع نمایندگان استان قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: برای بهره گیری از ظرفیت های سازمان نظام مهندسی ساختمان به نقشه راهبردی نیاز است و می توان با اصلاح قوانین و برنامه ریزی های مدون به نتایج بهتری در این زمینه دست یافت.

سیده حمیده زرآبادی روز شنبه در دیدار با مسئولان سازمان نظام مهندسی ساختمان قزوین اظهار داشت: خدمات ارایه شده از سوی سازمان نظام مهندسی ساختمان انکار ناپذیر است و این سازمان کارنامه موفقی دارد و باید مردم را نسبت به عملکرد سازمان نظام مهندسی ساختمان در ارائه خدمات تخصصی به آنها آگاه ساخت.
وی اضافه کرد: این سازمان بزرگترین تشکل مردم نهاد کشور است که در حوزه های تخصصی خدمات ارزنده ای ارائه داده است.
زرآبادی تصریح کرد: سازمان نظام مهندسی ساختمان قزوین از سازمانهای برجسته کشور محسوب می شود و باید از ظرفیت های موجود در این سازمان در حوزه های مختلف به خوبی بهره برد.
نماینده قزوین، البرز و آبیک با بیان اینکه در زمینه حل مشکلات تعرفه ای، ارتقای کیفیت خدمات و نظام مند شدن سازمان نظام مهندسی ساختمان تعامل لازم را با این سازمان خواهیم داشت، عنوان کرد: برای تسهیل کارها، تثبیت طرح ها و انعقاد تفاهم نامه های فرهنگی با دستگاه های اجرایی پیگیری های لازم را انجام می دهیم و امیدوارم به نتایج مطلوبی در این زمینه دست یابیم.
رییس سازمان مهندسی ساختمان قزوین نیز در این دیدار با اشاره به دغدغه های موجود استان در حوزه مباحث فرهنگی اظهار داشت: قزوین اگرچه ظرفیت زیادی در حوزه های فرهنگی داشته و فرهیختگان زیادی را پرورش داده است ولی همچنان از فقدان یک مجموعه فرهنگی و تالاری برای فعالیت های فرهنگی رنج می برد.
سید کاظم مجابی اضافه کرد: یکی از مهمترین رویدادهای سالانه سازمان نظام مهندسی ساختمان قزوین برگزاری جشن روز مهندس است که سال گذشته به دلیل محدویت فضا و نداشتن سالن اجتماعات مناسب در شهر از برگزاری آن صرف نظر شد.
وی با بیان این مطلب که سازمان نظام مهندسی ساختمان قزوین با راه اندازی کمیسیون فرهنگی در صدد ارائه خدمات مطلوب فرهنگی به شهروندان است، گفت: متاسفانه در این شهر بستر ارایه خدمات فرهنگی به صورت کامل مهیا نیست.

منبع: ایرنا


ارسال نظر

ارسال