برگزاری همایش قوانین انرژی در ساختمان

  • یکشنبه 4 مهر 1395 ساعت 23:20

اخبار => اخبار

دومین همایش بین‌المللی اجرای قوانین انرژی در ساختمان 10 تا 11 آبان‌ماه امسال در تهران برگزار می‌شود. انجمن تولیدکنندگان در و پنجره یو‌پی‌وی‌ُسی ایران در اطلاعیه‌ای از اعضای خود دعوت کرده تا در این همایش حضور یابند. در این همایش قرار است مقامات وزارت راه و شهرسازی و دیگر نهادهای مسئول حضور داشته باشند.
برگزاری همایش قوانین انرژی در ساختمان

متن نامه انجمن تولیدکنندگان در و پنجره یو پی وی سی را بخوانید

اعضاء محترم انجمن تولیدکنندگان در و پنجره UPVC ایران
احتراما به استحضار می‌رساند، پیرو هماهنگی‌‌ها‌ی صورت پذیرفته انجمن با خبرگزاری صما و دبیرخانه همایش برچسب انرژی ساختمان به منظور استفاده از ظرفیت‌‌ها‌ی ارتباطی ایجاد شده با شهرداری، انبوه سازان، سازمان‌‌ها‌ی نظام مهندسی ساختمان، شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت و سازمان بهره‌وری انرژی ایران (سابا)، مدنظر است با حضور برخی از اعضاء انجمن جلسات و نشست‌‌ها‌ی خبری برگزار شود.
هدف از این برنامه‌‌ها‌ بسترسازی، ایجاد ظرفیت و ارائه پیشنهاد جهت بهره‌گیری بیشتر پروژه‌‌ها‌ی ساختمانی از صنعت در و پنجره و شیشه با کیفیت و استاندارد است.
لازم به ذکر است این همایش به دنبال برگزاری موفق نخستین همایش ملی برچسب انرژی ساختمان در سال 94 و ضرورت توجه به موضوع محدودیت منابع انرژی و راهکارهای بهینه‌سازی مصرف، دومین همایش بین‌المللی اجرای قوانین انرژی در ساختمان، مورخ 10 و 11 آبان ماه 95 برگزار خواهد شد.
حضور مقامات عالی وزرات راه و شهرسازی، وزارت نیرو، شهرداری‌‌ها‌، سازمان حفاظت محیط زیست، سازمان ملی استاندارد ایران، سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور و استان‌‌ها‌، سازمان شهرداری‌‌ها‌ و دهیاری‌‌ها‌ی کشور، کمیسیون انرژی مجلس، کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی ایران و سایر سازمان‌‌ها‌ و نهادهای مرتبط در کنار حضور بخش خصوصی، بستری مناسب جهت معرفی دستاوردهای متعدد و مرتبط در حوزه بهینه‌سازی مصرف انرژی را فراهم می‌آورد.
لذا از اعضا محترم انجمن جهت مشارکت دربرنامه‌‌ها‌ی همایش اجرای قوانین انرژی در ساختمان دعوت به عمل می‌آید و خواهشمند است در صورت صلاحدید جهت مشارکت در برنامه‌‌های فوق، به انجمن و دبیرخانه همایش اعلام حضور فرماییید.
ضمنا به پیوست اطلاعات مطلوب تقدیم می‌گردد. پیشاپیش از بذل توجه و عنایت حضرتعالی کمال تشکر را دارد.

 


ارسال نظر

ارسال