بازدید بازرگانان کرکوک عراق (هولِر) ازخط تولید سیندژ

  • دوشنبه 10 تیر 1398 ساعت 10:55

اخبار => اخبار

بازرگانان و اعضاء اتاق اصناف کردستان عراق از غرفه شرکت زرین بنا پارسیان (سیندژ) در نمایشگاه کردستان بازدید کردند.
بازدید بازرگانان کرکوک عراق (هولِر) ازخط تولید سیندژ

به گزارش ماهنامه دنیای نما و پنجره از روابط عمومی شرکت زرین بنا پارسیان (سیندژ)، جمعی از بازرگانان و صنعتگران استان کرکوک عراق (اربیل-هولر) هم‌زمان با نخستین نمایشگاه رونق تولید استان کردستان با حضور در مجموعه صنعتی سیندژ از خط تولید پروفیل‌های یو.پی.وی.سی این مجموعه دیدن کردند.

نخستین نمایشگاه رونق تولید و معرفی توانمندی‌های صنایع استان کردستان از ۲۷ تا ۳۱ خردادماه سال 1398 در محل دائمی نمایشگاه‌های استان در سنندج برگزار ‌شد. نمایشگاه رونق تولید به‌منظور حمایت از واحدهای تولیدی داخلی و معرفی توانمندی‌های آن‌ها برپا ‌شد و بیش از ۹۰ شرکت تولیدی، صنعتی و دانش‌بنیان در این نمایشگاه محصولات و خدمات خود را به عموم بازدیدکنندگان عرضه کردند. تمام مجموعه‌هایی که در این نمایشگاه مشارکت داشتند از واحدهای تولیدی استان کردستان بودند چراکه هدف از برپایی این نمایشگاه، نمایش توانمندی‌های صنایع کوچک و متوسط استان بود.

گفتنی است، شرکت زرین بنا پارسیان تولیدکننده انواع پروفیل‌های یو.پی.وی.سی دروپنجره دوجداره بانام تجاری سیندژ که در استان کردستان فعالیت می‌کند، بخشی از تولید خود را به کشورهای همسایه به‌ویژه عراق صادر می‌کند.
ارسال نظر

ارسال