آمار
درباره ما

کارخانجات WINTECH در ایران و سایر کشورها (ترکیه، آلمان، روسیه، اکراین، آذربایجان، تونس و هندوستان) متعلق به گروه شرکتهای ADO ترکیه به مرکزیت شهر آنتالیا می باشند که تاریخچه تاســیس آن به سال ۱۹۵۶ میلادی برمی گردد که با تولید لاستـیکهای مورد نیاز در زیره های کفش شروع به فعالیت نموده است. فعالیت تولیدی آغاز شده در آن سالها توسط خانواده ساک تاکنون طی بیش از نیم قرن، همه ساله درحال توسعه بوده و در حال حاضر علاوه بر تولید پروفیلهای UPVCمورد نیاز در صنعت ساختمان، در سه قاره اروپا، آسیا و آفریقا و ۸ کشور دارای کارخانه های متعدد ...

آگهی های ما
آخرین اخبار
شرکت وین‌تک در جشنواره حمایت از تولید ملی (جشنواره حاتم) به عنوان تولیدکننده ملی مورد تقدیر قرار گرفت و تندیس ویژه این جشنواره از سوی دکتر رضا رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت به مهندس رضا زرگر، نماینده شرکت آدوپن پلاستیک پرشین و مدیر بازرگانی وین‌تک اهداء شد.
پنجمین کنگره برند ملی، اقتدار ملی با حضور آقای دکتر ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، علیرضا محجوب، نماینده مجلس شورای اسلامی، مصطفی کواکبیان، نماینده مجلس شورای اسلامی، و جمعی از مدیران برتر کشور صبح روز دوشنبه 11 تیرماه 97 در سالن همایش‌های بین‌المللی صداوسیما به کار خود پایان داد.
خط تولید پانل‌های ام‌دی‌اف های‌گلاس با نام تجاری ALKI همزمان با سفر 2 روزه حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران در تبریز و با حضور محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت در مجموعه وین‌تک به بهره‌برداری رسید.
اطلاعات ما