اخبار شرکت‌ها
یراق آلات در و پنجره؛ سنجش کیفیت زاماک
فراز برزگر - نوید تجارت آرسام - مهندس صنایع
شماره خبر : 8600
تاریخ انتشار : سه شنبه 5 بهمن 1395 ساعت 2:47
هشدار KALE KILIT به نمایندگان جعلی

هشدار KALE KILIT به نمایندگان جعلی

دنیای پنجره : شرکت نوید تجارت آرسام، نماینده انحصاری و دفتر مشترک‌المنافع گروه بین‌المللی KALE KILIT در اطلاعیه‌ای مهم نسبت به برخورد قانونی با افراد و شرکت‌هایی که به صورت غیرقانونی اقدام به تبلیغ و یا عرضه محصولات با برند این شرکت می‌کنند، هشدار داد که مراتب را از طریق مراجع قضایی پیگیری می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری دنیای پنجره، در اطلاعیه مهم شرکت KALE KILIT آمده است: بدین وسیله به اطلاع عموم می‌رساند شرکت نوید تجارت آرسام، به عنوان دفتر مشترک‌المنافع و تنها نماینده قانونی توزیع محصولات KALE KILIT در ایران، به منظور حمایت از مشتریان و برند تجاری KALE و ایجاد اطمینان و برقراری نظم در بازار، پس از اطلاع‌رسانی‌های مکرر در جراید صنفی، تصمیم دارد با جدید علیه عرضه کنندگان غیر قانومی محصولات با نشان تجاری KALE‌ که ناقض حقوق صاحب علامت تجاری می‌باشند، برخورد قانونی کند.

در بخش دیگری از اطلاعیه مهم شرکت نوید تجارت آرسام تصریح شده است: برای این منظور شرکت نوید تجارت آرسام تاکنون با دستور محاکم و مقام محترم قضایی به توقیف محصولات با علامت تجاری کاله در دو انبار، در شهرهای تهران و تبریز مبادرت کرده است. از این رو مجددا اعلام می‌شود که تنها نماینده قانونی توزیع محصولات KALE در ایران شرکت نوید تجارت آرسام می‌باشد و هر گونه استفاده از نشان تجاری و عرضه آن غیرمجاز خواهد بود و با متخلفان برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

به گزارش دنیای پنجره، شرکت نوید تجارت آرسام به عنوان نماینده انحصاری و دفتر مشترک‌المنافع و عضو گروه بین‌المللی KALE KILIT از شبکه مشتریان خود در سراسر کشور درخواست کرده تا در صورت مشاهده لیست قیمت و تبلیغات در خصوص محصولات KALE‌ مراتب را با شماره تماس 22871917-021 در میان بگذارند تا اقدامات قانونی در مورد این متخلفان صورت پذیرد.

 


ارسال نظر

سوال امنیتی : مجموع دو عدد 2 و 3 =