اخبار شرکت‌ها
یراق آلات در و پنجره؛ سنجش کیفیت زاماک
فراز برزگر - نوید تجارت آرسام - مهندس صنایع
شماره خبر : 8590
تاریخ انتشار : یکشنبه 21 آذر 1395 ساعت 14:50
افزایش سفارشات محصولات فولادی اصفهان

افزایش سفارشات محصولات فولادی اصفهان

فروش وثبت سفارش مشتری محصولات فولادی شرکت فولادمبارکه اصفهان امسال 32 درصد افزایش یافت.

 معاون فروش و بازاریابی شرکت فولاد مبارکه اصفهان فروش محصولات این شرکت را در هشت ماهه پارسال سه  میلیون و 375 هزارتن بیان کرد و گفت: این شرکت امسال با فروش و ثبت سفارش چهار  میلیون و 450 هزارتن محصول توانسته عملکردش را در تامین نیاز مشتری 32 درصد بیشتر  از مدت مشابه پارسال افزایش دهد.
محمود اکبری افزود: این درحالیست که میزان سفارش های ثبت شده این شرکت تا پایان آبان امسال برای تحویل در بازار داخل  سه میلیون و 600 هزار تن بوده که در مقایسه با مدت مشابه پارسال 58 درصد رشد داشته است.
وی بر برنامه ریزی های انجام شده شرکت فولاد مبارکه بر مبنای تامین هرچه بیشتر نیاز بازار داخلی تاکید کرد و گفت: امسال برای بازار خارج شامل کشورهای اروپایی ، خاورمیانه وخاور دور 850 هزار تن محصول ثبت سفارش شده است.
معاون فروش و بازاریابی شرکت فولاد مبارکه اصفهان افزود : سبد فروش محصولات این شرکت ازجمله  اسلب، ورقهای گرم، سرد و پوشش دار از کل فروش است.
محمود اکبری همچنین از افزایش ثبت سفارش محصولات کیفی و ویژه فولاد مبارکه خبر داد و  گفت: در محصولات کیفی هم با تحویل 787 هزارو 497 تن، رشد 16درصدی درمقایسه با مدت مشابه پارسال برای این شرکت  ثبت شده است.

ارسال نظر

سوال امنیتی : مجموع دو عدد 8 و 5 =