اخبار شرکت‌ها
یراق آلات در و پنجره؛ سنجش کیفیت زاماک
فراز برزگر - نوید تجارت آرسام - مهندس صنایع
سدات اوزگور، مرد شماره یک هلدینگ بین‌المللی KALE KILIT ترکیه از 3 سال تلاش مستمر و موفقیت کم‌نظیر شرکت ایرانی نوید تجارت آرسام به عنوان دفتر مشترک‌آلمنافع با مدیریت مهندس علی خرم، تقدیر کرد. این اتفاق مهم در نخستین روز برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان استانبول ترکیه رخ داد اما..
شرکت ویستا بست در سال 1382 به ثبت رسید و از سال 1386 فعالیت خود را در زمینه تولید پروفیل در و پنجره یو پی وی سی آغاز کرد و طی 3 سال توانست به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان این حوزه در ایران تبدیل شود.
وین تک با حضور در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، لوازم و مصالح ساختمانی که از مهمترین نمایشگاه هایی است که به معرفی شرکت های فعال در حوزه ساختمان و ماشین آلات و جدیدترین دستاوردهای آنها می پردازد ، آخرین خدمات و محصولات خود را در معرض دید علاقه‌مندان قرار داد.
رکود در صنعت ساختمان ایران در سال‌های اخیر دو پیامد برای کالاهای ساختمانی و به ویژه صنعت در و پنجره به همراه داشته است به نحوی که از یک سو، انتقادها از واردات یراق‌آلات فاقد کیفیت و استاندارد مطرح می‌شود و حتی شائبه قاچاق یراق‌آلات و واردات غیررسمی آن توسط شرکت‌ها و اشخاص فاقد شناسنامه هم وجود دارد.
نخستین کارگاه آموزشی انجمن در و پنجره یو پی وی سی ایران با استقبال شایسته‌ای مواجه شد و در این کارگاه مهندس محمد عزیزی، مسئول کمیته آموزش انجمن درباره استراتژی‌های بازاریابی موفق ، بررسی بازار ، طراحی اصولی در و پنجره یو پی‌وی‌سی ، اصول نصب دقیق توضیح داد
نبود استانداردهای لازم از یک سو و همچنین شناخت ناکافی فعالان صنعت در و پنجره یو.پی.وی.سی از سوی دیگر موجبات سردرگمی آنها را در انتخاب یراق‌آلات با کیفیت و استاندارد جهانی را به همراه داشته است؛ موضوعی که در نهایت بر کارایی پنجره‌ها اثر گذاشته و مردم به عنوان مصرف‌کننده نهایی هم به دلیل فقدان آگاهی در نهایت به تولیدکنندگان در و پنجره اعتماد می‌کنند.
خانواده ساتیان؛ ثمره اعتماد مشتریان و مدیران شرکتی است که حالا 14 سالگی‌اش را به جشن می‌نشینند.
تنوع سلیقه‌ها در دنیای نما‌ها و پنجره‌ها هم یک فرصت است و هم تهدید برای تولیدکنندگان پروفیل‌ها و در و پنجره‌های یوپی‌وی‌سی. مردم حق دارند زیبایی و کیفیت را انتخاب کنند و این وظیفه شرکت‌های برتر است که با عرضه محصولات زیبا و باکیفیت رضایت مردم را در کارنامه افتخارات خود ثبت کنند.
استانداردهای یراق آلات در و پنجره یوپی‌وی‌سی با مشارکت انجمن تولیدکنندگان در و پنجره یوپی‌وی‌سی ایران، مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران تدوین می‌شود. این یکی از مهمترین خبرهای مجمع سالانه انجمن تولیدکنندگان در و پنجره یوپی‌وی‌سی ایران بود.
چالش بر سر اینکه پنجره‌های یوپی وی‌سی با کیفیت‌تر و استانداردتر هستند یا پنجره‌های آلومینیومی را پایان یافته بدانید.یک شرکت خوشنام ایرانی با ارا‌ئه محصول جدید سنگ بنای آشتی و پیوند ایده‌آل در صنعت در و پنجره ایران را رقم زد. این گام بلند، متفاوت، متنوع و ممتازی است که با تلاش و ابتکار گروه صنعتی اکسیرآسا آرا یا همان برند نام آشنای ایرانیان یعنی «ایده‌آل» برداشته شد.
محسن صفایی، مدیرعامل شرکت همارشتن یکی از راهکارهای برون رفت شرکت های تولیدکننده صنعت پلاستیک از تنگناهای اقتصادی را توجه به نیاز بازار و تولیدات متنوع به جای تک محصولی می داند.
رضایت جهانی از افتخارآفرینی برندی جهانی به نام وین‌تک میوه شیرینی است که این بار با درخشش وین‌تک در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی در و پنجره ایران رقم خورد؛ آنجا که در سالن 38 محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران به عنوان میعادگاه همنشینی و هم‌اندیشی مدیران و نمایندگان شرکت آدوپن پلاستیک با مشتریان و بازدیدکنندگان، آخرین محصولات ساخته شده با پروفیل‌های یوپی‌وی‌سی وین‌تک به نمایش گذاشته شده بود.
اگر می‌خواهید با خیال راحت در و پنجره های ساخته شده و شیشه‌های دوجداره و چند جداره را صحیح و مطمئن سر پروژه های ساختمان تحویل گرفته و اقدام به نصب آن کنید، همان بهتر که از خدمات بارگیری، حمل و تحویل شرکت نگار کیمیا استفاده کنید.
غرفه شرکت عایق کویر یزد، از تولیدکنندگان ممتاز و برتر در و پنجره یو‌پی‌وی‌سی ایران به واقع یک نمایشگاه از انواع در و پنجره ها در دل نمایشگاه بین‌المللی در و پنجره ایران بود؛ یک محیط کاملا حرفه‌ای که همه بازدیدکنندگان در 4 روز برپایی نمایشگاه موفق شدند با انواع بازشوها و پنجره های ساخته شده توسط عایق کویر یزد آنهم بر اساس استانداردهای RAL و DIN آلمان آشنا شوند.
شرکت نوید تجارت آرسام، نماینده انحصاری و دفتر مشترک المنافع گروه بین‌المللی KALE KILIT از مشتریان، شرکای تجاری و تمامی کسانی که از غرفه این شرکت در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی در و پنجره و صنایع وابسته ایران، بازدید کرده‌اند، تقدیر کرد.
جناب آقای مهندس سید محمود نوابی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران و رییس سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان از کارخانه دیرگداز اراک بازدید به عمل آوردند.
مدیر مرکز تعمیرات نسوز فولاد مبارکه گفت: با تعامل و ارتباط تنگاتنگ مرکز تعمیرات نسوز و واحدهای تولیدی و تعمیراتی ناحیه فولادسازی، همچنین با اصلاح روشها و دستورالعملهای کاری، بازرسیهای مداوم تجهیزات و بهبود کیفیت مواد نسوز، مصرف نسوز شرکت فولاد مبارکه در فروردین ماه ۹۶ به ۶.۲۵ کیلوگرم برتن مذاب، کاهش یافت.
مطابق قوانین اتحادیه اروپا تا سال 2015 تمامی تولیدات و محصولات مورد مصرف در صنایع مختلف بایستی قابل بازیافت بوده و آلودگی زیست محیطی نداشته باشند.
اسقبال مشــتریان و بازدیدکنندگان از غرفه شرکت پارس یراق ماندگار به عنوان نماینده انحصاری یراق آلات آکپن در ایران نشــان از اقبال بلند این شــرکت همیشه پاســخگو و خوش آتیه اســت.
دومین شماره ماهنامه تخصصی نما و پنجره ویژه اسفند 95 و فروردین 96 منتشر شد و توزیع آن از روز شنبه 19 فرودین آغاز خواهد شد. در دومین شماره ماهنامه دنیای نما و پنجره مطالب متنوع شامل گفتگو، گزارش و گزارش تصویری اختصاصی را مشاهده خواهید کرد.
حد نصاب جدید محصول فولادی در ناحیه فولادسازی شرکت فولاد مبارکه اصفهان ثبت شد.
در شانزدهمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان، تندیس طلایی ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان با حضور ۶۵۰ شرکت متقاضی به شرکت فولاد مبارکه اصفهان اعطا شد.
مدیرعامل بورس با اعلام اینکه گلچینی از برترین شرکت های کشور در بورس پذیرفته شده اند و فولادمبارکه از گل های سرسبد این بازار است از امکان انتشار صکوک ارزی توسط بزرگترین شرکت خبر داد.
شرکت نوید تجارت آرسام، نماینده انحصاری و دفتر مشترک المنافع گروه بین‌المللی KALE KILIT از مشتریان و شرکای تجاری و تمامی کسانی که از غرفه این شرکت در هشتمین نمایشگاه کردبین‌المللی در و پنجره و صنایع وابسته ایران، بازدید کرده‌اند، تقدیر کرد.
مدیرعامل فولاد متیل در خصوص انتقاداتی که به قیمت محصولات فولاد مبارکه در بازار وارد است، تصریح کرد: ما انتظار داریم که بخشهای دیگر صنعتی از فولاد مبارکه به عنوان شرکتی پیشرو دفاع کنند، چراکه فولاد مبارکه یعنی فولاد ایران که بیش از ۵۰ درصد تولید فولاد کشور را بر عهده دارد و طرحهای توسعه و فعالیتهای این مجموعه اگر بی نظیر نباشد، در داخل کشور کم نظیر است.
دکتر بهرام سبحانی مدیر عامل فولاد مبارکه در گردهمایی مدیریت و کارکنان شرکت با تاکید بر اینکه انسجام و بهره وری نیروی انسانی فولاد مبارکه اساس رشد و تعالی سازمان است، گفت: فرهیختگی، تعهد و تعلق خاطر نیروی انسانی نسبت به سازمان عوامل دیگری هستند که به زمین و تجهیزات فولاد مبارکه روح داده و این شرکت را به یک واحد سرآمد مبدل نموده اند.
صنعت پروفیل یو.پی.وی.سی ایران در دهه دوم از حیات خود در کشور ایران با فراز و نشیب‌های فراوانی مواجه شده که در سال‌های اخیر دست‌اندازهای ایجاد شده بر سر تامین مواد اولیه این صنعت که از قضا عمدتا توسط مجتمع‌های پتروشیمی خاص تولید می‌شود، بر دردسرهای این صنعت گرفتار رکود اقتصادی و رقابت نابرابر با پروفیل‌های وارداتی فاقد کیفیت و استاندارد افزوده شده است.
صنعت پروفیل و در و پنجره یو‌ پی‌وی‌سی جدا از مجموعه صنعت کشور نیست؛ صنعت کشور از سال 1391 وارد بحران رکود اقتصادی شده، به‌طوری‌که در سال 94 صنعت کشور و بخش تولید، سخت‌ترین سال خود را سپری کرد که در چهاردهه اخیر کم سابقه است.
ظرفیت فعلی و نسبی تولید پروفیل یو پی وی سی در ایران حدود 150 هزار تن در سال برآورد می‌شود که برآوردهای انجمن صنایع تولیدکنندگان پروفیل یو پی وی سی نشان می‌دهد که حداکثر 40 هزار تن از این ظرفیت فعال است و اکثر واحدهای تولیدی داخل کشور با ظرفیت پایین‌تر از 30 درصد فعالیت دارند. این در حالی است که سالانه حدود 20 هزار تن پروفیل یو پی وی سی از خارج کشور عمدتا با کیفیت پایین و استاندارد ضعیف وارد کشور می‌شود.
یکی از ضرورت‌های جدی و انتظارات فعالان صنعت در و پنجره یو.پی.وی.سی ایران، اتخاذ تدابیری برای رعایت استانداردهای ساخت و نصب و استفاده از در و پنجره‌های باکیفیت و استاندارد است و توقع جدی ما از دولت، شهرداری‌ها و سازمان نظام مهندسی و البته شرکت‌های فعال در صنعت ساختمان این است که به طور جدی و عملی بر کیفیت پنجره‌های مورد استفاده در ساختمان‌ها نظارت کنند.
طی سال‌های اخیر توجه اصلی دولت‌ها به صنایع بزرگ و طراز اولی همچون خودرو، بالادست پتروشیمی، فولاد و... باعث شد توجه به بخش تکمیلی این صنایع مادر رفته‌رفته کم شود و این موضوع باعث مشکلات و چالش‌هایی در این حوزه‌ها شد.
شرکت نوید تجارت آرسام، نماینده انحصاری و دفتر مشترک‌المنافع گروه بین‌المللی KALE KILIT در اطلاعیه‌ای مهم نسبت به برخورد قانونی با افراد و شرکت‌هایی که به صورت غیرقانونی اقدام به تبلیغ و یا عرضه محصولات با برند این شرکت می‌کنند، هشدار داد که مراتب را از طریق مراجع قضایی پیگیری می‌کند.
پنجره ویستابست می تواند یک انتخاب مناسب برای جلوگیری از ورود سر و صدا به داخل ساختمان باشد ولی نکته مهم ترکیب (پروفیل) ویستابست با شیشه مناسب می باشد که با توجه به موقعیت ساختمان و سر و صدای اطراف می بایست نوع شیشه انتخاب شود. به عنوان مثال برای ایجاد محیطی مناسب خواب باید شدت صوت را حدود 30 دسی بل رساند.
همزمان با ایام گرامیداشت روز جهانی داوطلب، با برگزاری آئینی و با حضور فرماندار، رؤسای شوراهای اسلامی، رئیس جمعیت هلال‌احمر، جمعی از خیران و داوطلبان شهرستان مبارکه، معاون داوطلبان جمعیت هلال‌احمر استان اصفهان، مدیر روابط عمومی و رئیس ارتباطات منطقه‌ای فولاد مبارکه از اقدامات خیرخواهانه شرکت فولاد مبارکه با اهدای لوح تقدیر و تندیس قدردانی شد.
با اجرای یک طرح ویژه و روشی نوین در فرآیند تصفیه و بازیافت پساب‌های صنعتی ناشی از خطوط تولید فولاد مبارکه و عملیاتی کردن پیشنهاد کاهش مصرف مواد شیمیایی (آهک هیدراته)، به‌طور میانگین سالانه با بازیابی 15 هزار تن سنگ‌آهن موجود در پسماند تصفیه‌خانه، 21 میلیارد ریال ارزش‌افزوده اقتصادی در فولاد مبارکه به دست آمد.
مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه با بیان اینکه عملکرد 9 ماهه کارکنان شرکت فولاد مبارکه موجب افتخار است،گفت: تداوم رویکردهای برنامه ریزی شده جهت تحقق اهداف سال 95 ضروری است.
دکتر هانس از کشور آلمان پیرامون بهسازی شبکه خطوط لوله فاضلاب در اصفهان در آیین افتتاحیه اولین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی حفاری بدون ترانشه گفت: باتوجه به اطلاعاتی که درخصوص شبکه فرسوده فاضلاب شهر اصفهان داریم قرار شد این شبکه قدیمی با استفاده از آخرین تکنولوژی دنیا ترمیم شود که پیرامون این مسئله مطالعات زیادی صورت گرفت.
رئیس اداره نظارت بر انتشار و ثبت اوراق بهادار خاطرنشان کرد: در صورت ارسال مدارک و مستندات درخواستی سازمان و رفع ابهامات و نواقص مطرح شده بررسی نهایی مدارک و مستندات مربوطه از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار انجام و در صورت موافقت با انجام افزایش سرمایه درخواستی شرکت این موضوع از طریق سامانه کدال به اطلاع عموم خواهد رسید.
فروش وثبت سفارش مشتری محصولات فولادی شرکت فولادمبارکه اصفهان امسال 32 درصد افزایش یافت.
شرکت ویستا بست در سال 1382 به ثبت رسید و از سال 1386 فعالیت خود را در زمینه تولید پروفیل در و پنجره یو پی وی سی آغاز کرد و طی 3 سال توانست به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان این حوزه در ایران تبدیل شود.
برند "تری اس" در نمایشگاه بین‌المللی تأسیسات ساختمان و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی حاضر شد.
شرکت ایران مشعل در نمایشگاه بین‌المللی تأسیسات ساختمان و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی در فضای باز جنب سالن کنفرانس حاضر می‌شود.
شرکت پاکمن همانند سال‌های گذشته در نمایشگاه تأسیسات ساختمان و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی حاضر می‌شود تا جدیدترین محصولات را رونمایی و معرفی کند.
فیم آموزشی ساخت پنجره‌های دوجداره با پروفیل یو پی وی سی وکای آلمان را ببینید. شما می‌توانید آخرین فیلم‌های آموزشی صنعت در و پنجره را در کانال اختصاصی پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی دنیای پنجره مشاهده کنید و فیلم‌های مربوط به محصولات و کالاها و معرفی برند مورد نظر را برای نمایش ارسال کنید.
این همایش با حضور سه تیم از مهندسین فعال در زمینه صنعت ساختمان به مدت سه روز جهت آشنایی با مشخصات فنی و اجرایی پنجره های upvc و سازه های LSF در شهر شیراز برگزار گردید. برگزار کنندگان آقایان مهندس بهرنگ البرزی و مهندس بهراد آزادی (شرکت ایستاوین) و آقای مهندس شهرام زارع
شرکت ویستابست از تولیدکنندگان برتر پروفیل یوپی‌وی‌سی ایران پس از اخذ مشاوره از شرکت های معتبر اروپایی و صرف هزینه‌های مشاوره و اخذ فرمولاسیون، در اولین گام‌های تولید انبوه و در جهت اطمینان از کیفیت محصولات خود، موسسه SKZ را به عنوان ممیز کیفیت پروفیل انتخاب کرد.
5 میلیون و 779 هزار و 773 هزار دلار به ارزش ریالی 176 میلیارد و 514 میلیون و 759 هزار و 137 ریال کالا تحت تعرفه گمرکی یراق‌ها،اتصالات واشیاء همانند برای دروپنجره دوجداره یوپی‌وی‌سی تا پایان مرداد 95 امسال وارد کشور شده است. ارزیابی شما از این میزان واردات چیست و تا چه میزان یراق آلات وارد شده به کشور دارای استانداردهای جهانی است؟
گروه صنعتی همارشتن از تولیدکنندگان به نام ایران در صنعت پروفیل یوپی‌وی‌سی و پنجره‌های یوپی‌وی‌سی موافق شد برای محصولات تولیدی خود باردیگر گواهینامه فنی را از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی وابسته به وزارت راه و شهرسازی دریافت کند.
مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی وابسته به وزارت راه و شهرسازی گواهینامه فنی 2 محصول شرکت مجتمع بوتیا صنعت را تا 22 تیرماه 1396 تمدید کرد. این گواهینامه‌ها در بخش پژوهشی انرژی، آکوستیک و نور و در گروه محصولات پنجره و پروفیل صادر و تمدید شده است.
دیر اجرایی نهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران در نیم ور محلات گفت: برپایی این نمایشگاه، 500 میلیارد ریال فروش محصول در غرفه های داخلی و خارجی داشت.
مدیر اجرایی سازمان مدیریت صنعتی آذربایجان‌شرقی از انتخاب 500 واحد تولیدی برتر در استان خبر داد.وی تصریح کرد: از شرکت‌های حاضر در طرح رتبه‌بندی و معرفی شرکت‌های برتر منطقه آذربایجان هیچ هزینه‌ای دریافت نکرده‌ایم و نخواهیم کرد.
گمرک ایران اعلام کرد: از ابتدای امسال تا آخر مردادماه بالغ بر 500 هزار دلار لولا برای در و پنجره دوجداره PVC و UPVC وارد کشور شده است. کشورهای مبدا واردات این لولاها امارات متحده عربی، ترکیه، چین، بلژیک و آلمان گزارش شده است.
واحد فنی و مهندسی شرکت پنجره عایق پردیس درباره ویژگی‌های مکان نصب پنجره‌های یو‌پی‌وی‌سی نوشت: بطور معمول فریم انتظار درب و پنجره یوپى‌وى‌سى از قوطی آهنی با ضخامت حداقل mm30 × 60 که به صورت تراز و بدون خمیدگی و پیچیدگی در محل نصب پنجره‌ها نصب شده و یا از سطح سنگ تراز که پنجره‌ها بر روی آن قرار می‌گیرد، استفاده مى‌شود .
دومین همایش بین‌المللی اجرای قوانین انرژی در ساختمان 10 تا 11 آبان‌ماه امسال در تهران برگزار می‌شود. انجمن تولیدکنندگان در و پنجره یو‌پی‌وی‌ُسی ایران در اطلاعیه‌ای از اعضای خود دعوت کرده تا در این همایش حضور یابند. در این همایش قرار است مقامات وزارت راه و شهرسازی و دیگر نهادهای مسئول حضور داشته باشند.
اعضای انجمن صنایع پروفیل یو‌پی‌وی‌سی ایران با دریافت مجوز تاسیس تعاونی انجمن یادشده گامی مهم برای سهولت دسترسی تولیدکنندگان پروفیل یو‌پی‌وی‌سی به مواد اولیه برداشتند. دنیای پنجره با تبریک تاسیس این تعاونی فراگیر، آمادگی خود را برای پوشش رویدادها و مطالبات اعضای انجمن صنایع پروفیل یو‌پی‌وی‌سی ایران اعلام می‌دارد.
مدیران 5 اتحادیه صنفی، نظرات خود در خصوص چگونگی عرضه و فروش محصولات پتروشیمی مطابق با منافع ملی مطرح کرده‌اند و هر یک در این زمینه سخنی کوتاه خطاب به رییس جمهوری داشته‌اند.
کمیسیون اقتصادی دولت طی مصوبه‌ای در تاریخ 25/5/ 95، در راستای اجرای تبصره ماده 3، آیین نامه اجرایی ماده 20 قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور، کلیه بانک‌های کشور را موظف کرده، مستندات لازم را به منظور تعیین نرخ تخفیف کالاهای وارداتی یا تولیدی مشمول قیمت‌گذاری توسط مراجع شورای اقتصاد، هیئت وزیران و یا کارگروه تنظیم بازار، به دفتر کمیسیون اقتصاد ارائه کنند.
غلامحسین شافعی، رئیس اتاق ایران و هیات همراه پس از حضور در جلسه شورای روسای اتاق های سراسر کشور در اتاق تبریز، از کارخانه کاشی تبریز بازدید کردند.
برنارد آرنو، مدیرعامل موفق شرکت ال‌وی‌ام‌اچ معتقد است نباید برای گسترش کسب‌وکار عجله کرد، بلکه باید آن را براساس بازار و ظرفیت آن گسترده‌تر کرد.برای کار کردن در دنیای رقابتی امروز، حفظ کردن شأن کسب‌وکارتان و در عین حال گسترش دادن آن باید از رقابت استقبال کنید.
پانیذ تولیدکننده مبلمان و سرویس خواب است و برای خریداران این برند امکان انتخاب رنگ و نوع پارچه در مبلمان و تنوع ورق‌های ام‌دی‌اف و ملامینه در سرویس خواب را فراهم می‌کند؛ این مجموعه همچنین محصولات خود را گارانتی خدمات پس از فروش می‌کند.
گروه مبلمان ونوما در نمایشگاه مبلمان منزل به عرضه و معرفی محصولات خود به بازدیدکنندگان می‌پردازد.
نخستین برند جهانی ایران در صنایع تشک، تایید و ثبت کشور سوئیس را دارد و دارنده نشان Golden Quality از IRSQ در طرح ملی رتبه‌بندی کیفیت خدمات و محصولات است.
مبلمان خانگی فوکا کالکشن به عنوان شرکت تخصصی مبلمان راحتی و مدرن خانگی برای پنجمین دوره در نمایشگاه مبلمان حاضر است.
شرکت نهال، تولیدکننده انواع مبلمان مدرن، در بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی مبلمان منزل، محصولات خود را عرضه کرد.
گروه مبلمان الدورادو در نمایشگاه بین‌المللی مبلمان منزل (هافکس) به عرضه محصولات خود می‌پردازد.
مبلمان اتاق خواب سنا در نمایشگاه بین‌المللی مبلمان حاضر است. مبلمان اتاق خواب سنا، که در سالن 38 نمایشگاه بین‌المللی مبلمان حضور دارد، تخفیف 15 درصدی برای زوج‌های جوان قائل شده است.
شرکت مبلمان لما، تولیدکننده انواع مبلمان مدرن و راحتی خانگی در بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی مبلمان منزل حضور یافت.
پایگاه خبری عصر ایران در یادداشتی نوشت: صحبت های اخیر عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی تلنگر جدی به نظامات اداره شهرها بود. آخوندی که شاه بیت حرف هایش خط و نشان برای متخلفین شهرفروشی بود به صراحت اعلام کرد: 'جلوی شهر فروشی را می گیرم.'
عضو هیات مدیره و خزانه دار انجمن صنایع پروفیل یو.پی.وی.سی در و پنجره ایران، با بیان اینکه 60 درصد نیاز داخل به یو.پی.وی.سی توسط اعضای انجمن تامین می شود، گفت: مابقی نیاز داخلی توسط واردات محصولات بی کیفیت ترک تامین می شود که این موضوع یک تهدید جدی برای تولید داخلی محسوب می شود.
محمود صداقت نایب رئیس انجمن صنایع پروفیل یوپی‌وی‌سی نیز در این نشست خبری با بیان اینکه در حال حاضر حدود یک سوم ظرفیت کارخانه‌های پروفیل یوپی‌وی‌سی فعال است، گفت: با توجه به رکود بازار، مصرف داخلی کشور به 50 تا 60 هزار تن در سال رسیده است.
مرتضی معصومی عضو هیأت رئیسه انجمن صنایع پروفیل یوپی‌وی‌سی نیز در این نشست خبری با بیان اینکه قوانین زیادی برای حل مشکلات صنعت وضع شده است، گفت: تاکنون مشکلی از این صنعت حل نشده است.
رئیس انجمن صنایع پروفیل پوپی‌وی‌سی از تخصیص سهمیه ۱۳۰۰ تنی مواد اولیه مورد نیاز این صنعت به دو پیرزن با کارت بازرگانی شبهه‌دار خبر داد و گفت: این در حالی است که تولیدکنندگان با مشکل کمبود مواد اولیه روبه‌رو هستند.
رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با اشاره به ضرورت تهیه نقشه ریسک لرزه بافت فرسوده در تهران گفت: مساحت بافت فرسوده در تهران به بیش از ۴ هزار هکتار می‌رسد.
شرکت ویستابست اولین سری از فیلم‌های آموزشی خود را با عنوان راهنمای نصب پنجره‌های یو پی وی سی را با هدف آگاهی تولیدکنندگان و مونتاژکاران و البته افزایش رضایت مصرف‌کنندگان رونمایی کرد. دنیای پنجره با هدف دسترسی آسان و نمایش این فیلم آموزشی اقدام به بارگذاری این فیلم شرکت ویستابست کرده است.
عضو هیات مدیره انجمن لوله و پروفیل اظهار کرد: توقف پروژه های بزرگ ساختمانی و ادامه رکود دامنه دار در بخش مسکن ،حجم سرمایه گذاری بالا در این صنعت فراتر از تقاضای داخلی و بی توجهی به آمایش صنعتی در کشور رقابتی منفی را در میان تولید کنندگان داخلی ایجاد کرده و به عارضه ای برای صنعت بدل شده است .
نزدیک به 8سال است که انجمن پروفیل یو.پی.وی.سی کار خود را آغاز کرده است. این انجمن 40 عضو دارد. با محسن صفایی عضو هیات‌مدیره این انجمن، عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی و عضو هیات‌مدیره انجمن ملی صنایع پلاستیک و پلیمر ایران همکلام شدیم تا وضعیت پروفیل در ایران را زیر ذره بین بگیریم.
در پوسته خارجی ساختمان‌ها، جداره شفاف بیشترین ضریب انتقال انرژی به ازای واحد سطح را دارد. به همین علت انتظارات عملکردی از جدارهای شفاف به مراتب بیشتر از دیگر قسمت‌های پوسته خارجی ساختمان‌ها است.
مدیر بخش فولاد سازی ذوب آهن اصفهان از تولید شمش های صادراتی با مقطع در این شرکت خبر داد.
ذوب آهن اصفهان در پنجمین اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری که 12 بهمن ماه در مرکز همایش های بین المللی سازمان صدا و سیما برگزار شد موفق به کسب تندیس سه ستاره رضایتمندی مشتری گردید .
روز شنبه 17 بهمن، 10 هزار و 350 تن انواع میلگرد، 6600 تن انواع تیرآهن و 950 تن سبد میلگرد مخلوط شرکت ذوب آهن اصفهان در بورس کالای ایران عرضه می‌شود.
ایران با تولید 11/ 16 میلیون تن فولاد یکی از بزرگ‌ترین‌ تولیدکنندگان خاورمیانه و چهاردهمین تولیدکننده فولاد در دنیا است. اینها را آمارهای انجمن جهانی فولاد بعد از بررسی فعالیت فولادسازان دنیا در سال 2015 در رابطه با ایران نشان می‌دهد.
محدودیت منابع انرژی و افزایش روز افزون مصرف آن از یکسو و مصرف بی‌رویه انرژی توسط جوامع مختلف از سوی دیگر، علاوه بر آلودگی محیط زیست و هدر دادن سرمایه‌های ملی، زندگی آینده انسان‌ها را با مخاطره مواجه ساخته است.
مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان در حضور جمعی از خبرنگاران با اشاره به سفر اخیر ریاست جمهوری به ایتالیا گفت: از حدود یکسال و نیم پیش برنامه ها و طرح هایی را برای شرکت فولاد مبارکه تنظیم کردیم و طبق این برنامه ریزی ها نیاز به تامین مالی داشتیم و منتظرنتایج برجام بودیم، چرا که بازارهای اروپایی را هدف قرار داده ایم.
استفاده از مجموعه شیشه‌های چندجداره در ساختمان‌ها، بجای شیشه‌های معمول، باعث صرفه‌جویی چشمگیری در مصرف انرژی می‌شود. بعلاوه استفاده از این مجموعه‌ها نفوذ آلودگی صوتی را از طریق درها و پنجره‌ها کاهش می‌دهد.
شرکت نوید تجارت آرسام عضو گروه بین‌المللی KALE KILIT ترکیه که در سال‌های تحریم حضوری مداوم در بازار ایران داشته است، حضور قدرتمندانه و همه جانبه در شرایط اقتصادی پسابرجام را هدف قرار گرفت.
مجموعه شیلر ایران پس از 5 سال تحقیق، تعامل و همچنین پیگیری و مذاکره با شرکت های تراز اول صنعت پنجره در کشورهای پیشتاز این صنعت آلمان،بلژیک، چین و کره جنوبی موفق به کسب تکنولوژی تولید نسل پنجم پروفیل های در و پنجره های دو جداره FRP (فایبرگلاس) گردید
خدمات پس از فروش پنجره عایق پردیس در کانال تلگرام این شرکت 10 راهکار ساده برای نگهداری بهتر پنجره‌های یو.پی.وی.سی معرفی کرد. بنابراین اگر بخواهید بیشترین بهره را از پنجره های UPVC خود ببرید؛ رعایت برخی از نکات باعث می شود، کارایی و عمر این پنجره ها بیش از پیش بالا رود. این نکات به قرار زیر است:
فیبر گلاس یا الیاف شیشه نوعی کامپوزیت است. کامپوزیت ، ماده‌ای است که از ترکیب چند ماده‌‌ی مختلف به وجود آمده است. این ماده‌ی به دست آمده، دارای خواصی متفاوت با مواد ترکیب شده در آن است و معمولاْْ ماده‌ای مستحکم و با چگالی کمتر است که دچار خوردگی نشده و عمری طولانی دارند.
موسسه تحقیقاتی رال آلمان، بار دیگر نام ویستا بست را به فهرست اعضای انجمن خود در گروه پروفیل یوپی‌وی‌سی که بیش از 20 پروفیل ساز برتر جهان در آن حضور دارند، اضافه کرد.
شرکت انبوه‌سازی ساریناکیش در پی اطلاع‌رسانی پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از تخلفات عدیده آن از جمله نداشتن مجوز تبلیغات و عدم رعایت قانون پیش‌فروش ساختمان، درخواست مجوز تبلیغات خود را به اداره کل راه وشهرسازی هرمزگان ارائه کرد.
«آلومینیوم علاوه بر تمام مزایایی که دارد صریب انتقال حرارتی بالایی دارد که این عامل باعث هدر رفتن انرژی در درب و پنجره های آلومینیوم می شود. آلومینیوم جز فلزات رسانا می باشد و یکی از پارامترهای مورد ارزیابی در فلزات ضریب انتقال حرارت است که با لاندا نشان داده می شود و واحد آن وات بر متر کلوین می باشد.»
«برای برون رفت از وضعیت تولید شیشه‌های غیراستاندارد تنها راه حل هم این است که شیشه دوجداره معمولى تولید نشود و کارخانه‌ها به سمت شیشه ها لوى حرکت کنند که ٧٠ درصد عایق‌تر از شیشه هاى معمولى هستند و ابن شیشه ها را دستى نمی‌شود، تولید کرد.»
در سال 1974 چندین انجمن ملی و فراگیر جهت دکوراسیون داخلی و خارجی شروع به تاسیس مجموعه ای جهت ارزیابی و صحه گذاری بر کیفیت اجرائی معماری در اروپا نمودند. این بنگاه تحقیقاتی در دو دهه گذشته در سطح 5 قاره توانسته است تاثیر به سزایی جهت بالا بردن سطح کیفی در پوشش های اجراء شده بر آلومینیوم داشته باشد.
در مراسم پنجمین دوره جشنواره ملی تجلیل از تلاشگران کیفیت کشور، از هیئت مدیره ویستا بست در کنار 34 تلاشگر کیفیت کشور عزیزمان تقدیر و تجلیل بعمل خواهد آمد.
محققان پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران، با بهره‌گیری از نانوساختارهایی مشخص، موفق به افزایش بازدهی سلول‌های خورشیدی حساس به رنگدانه در کنار کاهش هزینه‌ ساخت این تجهیزات شدند.
مهندس علی خرم، مدیر عامل شرکت «نوید تجارت آرسام » عضو گروه بین‌المللی KALE KILIT در گفتگو با نشریه دوزبانه پایا بر ضرورت صرفه‌جویی انرژی در ساختمان‌های ایران با استفاده از پنجره‌های استاندارد با شیشه‌های دوجداره تاکید کرد. این فعال شناخته شدن صنعت در و پنجره ایران تاکید کرد که دولت باید مشوق‌های جدید برای تشویق مردم به استفاده از در و پنجره‌های استاندارد در نظر بگیرد.
محمدرضا انصاری با اشاره به صرفه‌جویی ۳۰ درصدی منابع در اقتصاد مسکن با صنعتی‌سازی ساختمان گفت: صنعتی‌سازی در مناطق شهری و غیر انبوه که ۹۰ درصد از مسکن کشور را تشکیل می‌دهد تقریبا صفر است.
پیرو جلسات چند روز گذشته در سایر استان‌ها ، بیش از 100 شرکت پنجره‌ساز طرف قراردادبه منظور اعلام و ابلاغ رسمی مصوبات جلسات هم اندیشی " طرح ارتقا و تعالی " گرد هم می‌آیند.
رضازاده، صفایی، میرحیدری، شاکری و کوشکی از فعالان صنعت پلیمر ایران در نشستی با خبرنگاران از تغییر تاریخ نمایشگاه ایران‌پلاست انتقاد و تاکید کردند:بنا به خواسته دوسلدوف، برگزارکنندگان نمایشگاه ایران پلاست، تاریخ آن را از مهر به فروردین تغییر دادند؛ تلفن آنها حایز اهمیت بوده است اما تلاش های تشکل های داخلی، خیر.
2 1