اعلام حمایت دکتر وین از مهندس صفایی

  • پنجشنبه 9 اسفند 1397 ساعت 10:47

اخبار => اخبار

مدیر عامل شرکت کاروانسرای نازنین تولید کننده پروفیل یو پی وی سی با برند تجاری دکتر وین اعلام کرد: در انتخابات اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی تهران از مهندس محسن صفایی، مدیرعامل شرکت همارشتن و عضور انجمن تولیدکنندگان پروفیل یو پی وی سی ایران حمایت می کند.
اعلام حمایت دکتر وین از مهندس صفایی

مدیر عامل شرکت کاروانسرای نازنین تولید کننده پروفیل یو پی وی سی با برند تجاری دکتر وین اعلام کرد: در انتخابات اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی تهران از مهندس محسن صفایی، مدیرعامل شرکت همارشتن و عضو انجمن صنایع تولیدکنندگان پروفیل یو پی وی سی ایران حمایت می کند.
مهندس کامران حقانی در گفتگو با خبرنگار دنیای نما و پنجره با اعلام این خبر اظهار کرد: امیدواریم با حمایت و رای فعالان بخش خصوصی به ویژه همکاران در صنعت در و پنجره از نامزدی مهندس صفایی شاهد حضور موثر ایشان در دوره جدید هیات نمایندگان اتاق تهران باشیم تا بتوانند صدای گویای صنعت در و پنجره ایران باشند.
وی با تاکید بر حمایت دکتر وین از کمپین انتخاباتی مهندس صفایی اظهار کرد: با رای دادی دادن به مهندس صفایی امیدواریم که صنعت تولید کنندگان پروفیل یو پی وی سی ایران صاحب کرسی در مهمترین تشکل اقتصادی تهران و پارلمان بخش خصوصی ایران شود.ارسال نظر

ارسال