درباره ما

شرکت تولیدی و صنعتی پلی کو (سهامی خاص) در سال 1352 توسط مهندس حمید صدرزاده در تهران تاسیس گردید و فعالیت خود را در زمینه ساخت و تولید انوع لوله های خرطومی ، ورق و لوله های سخت و نرم و انواع پروفیل های پلاستیکی آغاز کرد. هم اکنون شرکت توسط وی و فرزندانش بعنوان مدیران بخش های مختلف اداره می گردد.

علامت تجاری پلی کو نشان دهنده پنجره های UPVC میباشد ، متشکل از 3 مکعب که 2 عدد از آنها به رنگ سفید و یک عدد به رنگ آبی است . مکعب آبی در گوشه سمت راست و پایین علامت تجاری (که نشاندهنده تعویض پنجره های قدیمی می باشد) و مکعب های سفید یکی در بالا و دیگری در سمت چپ مکعب آبی قرارگرفته اند (که نشان دهنده پنجره های جدید است) در گوشه سمت چپ مکعب بالایی نوشته POLICO WINDOS درج گردیده به صورتی که کلمه WINDOWS در پایین کلمه POLICO قرار گرفته است.

این شرکت افتخار دارد با استفاده از تکنولوژی روز جهان و با استفاده از تجربه چندین ساله خود ، پروفیل های درب و پنجره چند جداره UPVC را با فرمولاسیون ویژه اطریشی مناسب شرایط جوی ایران تولید و عرضه نماید که با استاندارد RAL-GZ716/1 تطبیق دارد و به پیوست گواهی آن ضمیمه می باشد . - تمامی تولیدات پروفیلهای درب و پنجره ، در برابر اشعه ماورا بنفش خورشید (UV) مقاوم بوده و عایق حرارتی و صوتی میباشند. - درب و پنجره های ساخته شده از پروفیلهای UPVC با تنوع رنگها به صورت تک رنگ و دو رنگ که از ابتکارات این شرکت بوده و انحصارا تحت شماره 7772 اداره ثبت ابتکارات و اختراعات شرکت ها در ایران ثبت گردیده است ، جلوه خاصی به ساختمان میدهد.

مدیران