محمد جواد اقدامیان فراخوان داد

حمایت از مهندس صفایی در انتخابات اتاق تهران

  • پنجشنبه 25 بهمن 1397 ساعت 18:53

اخبار => اخبار

مهندس محسن صفایی، عضو انجمن صنایع پروفیل یوپی‌ وی‌سی ایران و مدیرعامل شرکت همارشتن برای حضور در اتاق بازرگانی، صنایع و معادن ایران به عنوان پارلمان بخش خصوصی نامزد شد و ...
حمایت از مهندس صفایی در انتخابات اتاق تهران

مهندس محسن صفایی، عضو انجمن صنایع پروفیل یوپی‌ وی‌سی ایران و مدیرعامل شرکت همارشتن برای حضور در اتاق بازرگانی، صنایع و معادن ایران به عنوان پارلمان بخش خصوصی نامزد شده و فرصتی است برای فعالان صنعت در و پنجره یو پی وی سی که با انتخاب او، صدای خود را از طریق بزرگترین نهاد بخش خصوصی تهران و ایران به گوش مسئولان برسانند.

 اعضای صنعت در و پنجره یو پی وی سی ایران و البته سایر فعالان اقتصادی برای اینکه در پارلمان بخش خصوصی صاحب کرسی و رای باشند، می‌توانند با انسجام و همبستگی خویش در انتخابات آینده اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی تهران از مهندس صفایی به عنوان یکی از شناخته‌ شده‌ترین چهره‌های صنعت حمایت کنند .

 و به همین منظور با اعلام حمایت خود از تمامی کسانی که دارای کارت بازرگانی معتبر بوده، درخواست می گردد تا به کمپین حمایت از مهندس محسن صفایی بپیوندند.

 اینجانب محمد جواد اقدامیان، عضو انجمن صنایع تولید کنندگان پروفیل در و پنجره یو پی وی سی ایران و رییس هیئت مدیره شرکت ویستابست با ضمن حمایت خود از مهندس صفایی در انتخابات پیش روی پارلمان بخش خصوصی ایران که 11 اسفندماه امسال برگزار می‌شود، استدعا دارم  جهت حمایت از تنها نامزد صنعت در و پنجره در انتخابات پیش رو، تصویری از کارت بازرگانی را برای اینجانب در واتس آپ  ارسال نمایند .

 زمان قانونی برگزاری انتخابات از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ بعدازظهر یازدهم اسفند ماه است.

 

با تشکر. محمد جواد اقدامیان


ارسال نظر

ارسال