اکسیرآسا 10 سالگی اش را جشن گرفت

  • یکشنبه 19 فروردین 1397 ساعت 11:14

اخبار => اخبار

همزمان با نهمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت در و پنجره ایران، مدیران و کارشناسان شرکت اکسیرآسا تولیدکننده پروفیل یوپی‌وی‌سی با نشان ایده آل و همچنین پروفیل نسل پنجم پنجره با برند تورسر 10 سال فعالیت مستمر و موفق این شرکت خوشنام را جشن گرفتند.
اکسیرآسا 10 سالگی اش را جشن گرفت

گروه صنعتی اکسیر آسا آرا در سال ۸۶ با هدف توسعه و نوآوری در صنایع یوپی‌وی‌سی اعم از پروفیل‌های دو جداره یوپی‌وی‌سی و شیت‌های پلی‌وود و به منظور ایجاد تنوع در صنایع در و پنجره و صنایع چوب پلاست با استفاده از تکنولوژی روز اروپا احداث شد.

گروه صنعتی اکسیرآسا آرا، با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و متخصصین مجرب و مشاوران خارجی تولید خود را در سال ۸۹ آغاز کرده است و تاکنون موفق به تولید پروفیل‌های یوپی‌وی‌سی چهارشبکه‌ای با کیفیت قابل رقابت با نمونه‌ها وارداتی شده است که با شرایط جوی کشور نیز مطابقت دارد. گفتنی است اکسیر آسا از اولین تولیدکنندگان ورق‌های پلی‌وود در ایران است  که به لحاظ فنی جایگزین بسیار مناسبی برای ورق‌های MDF و نئوپان بوده و در رنگ‌ها و طرح‌های متنوع تولید می‌شود و از ویژگی‌های مهم پلی‌وود می‌توان به ضد آب بودن و تنوع در ابعاد طول، عرض و ضخامت اشاره کرد. همچنین این شرکت خوشنام ایرانی با رویکرد تولید با کیفیت در سال 1390 موفق به کسب تندیس طلایی کیفیت صنعت ساختمان از سازمان استاندارد ملی شده  و پروفیل ایده‌آل در سال 93 به عنوان واحد نمونه استاندارد معرفی و تندیس طلایی را از آن خود کرد و سپس گواهینامه گرید A مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی  را دریافت کرد.

یادآوری می‌شود برای اولین بار در کشور واحد تحقیق و توسعه اکسیرآسا و مهندسان کارخانه و تیم فروش این گروه صنعتی، با انجام تحقیقات گسترده و جمع‌آوری اطلاعات فنی شرکت‌های معتبر آلمانی و آمریکایی و ترجمه آنها به زبان فارسی کتاب راهنمای فنی تخصصی ساخت و نصب در و پنجره یوپی‌وی‌سی را منتشر کرد. این گزارش می‌افزاید: نسل پنجم پنجره با برند تورسر(TORSER) در حال حاضر با زیر مجموعه‌ای بیش از 200 مونتاژکار و تولیدکننده پنجره در سطح کشور عرضه می‌شود که تحت نظارت تیم‌های فنی شرکت با استاندارد‌های شرکت اکسیر آسا تولید می‌شود.

ماهنامه دنیای نما و پنجره - شماره هشتم - اسفند ماه 96


ارسال نظر

ارسال