نوید تجارت ارسام

نبض کاله کیلیت با فناوری آینده می‌زند

گفتگو با شفق اوزان مدیرعامل کاله کیلیت

آقای شفق اوزان در مدت کوتاه حضور در ایران افزون بر حضور در دفتر مرکزی شرکت نوید تجارت ارسام و برگزاری نشست مشترک با مدیران این شرکت خوش‌نام ایرانی با هدف برنامه‌ریزی برای پاسخ به نیازهای آینده مشتریان ایرانی، بازدیدی هم از غرفه این شرکت در نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان ایران داشت .

نوید تجارت ارسام

راز خوشنامی نوید تجارت ارسام

گفتگوی دنیای نما و پنجره با مهندس علی خرم

«آنچه را که از آن به عنوان موفقیت شرکت نوید تجارت ارسام یاد می‌شود، پیش از آنکه متعلق به خود و یا عملکرد خود بدانیم، مرهون اعتماد شبکه مشتریان‌مان هستیم. .» این تنها بخشی از راز موفقیت و خوشنامی شرکت نویدتجارت ارسام، عضو گروه بین‌المللی کاله کیلیت ترکیه در حدود بیش از 3 سال اخیر است.

حضور پرقدرت سودال با کیفیت جهانی در ایران

حضور پرقدرت سودال با کیفیت جهانی در ایران

گفتگو با کوئو وویت مدیر ارشد سودال بلژیک

برنامه‌ شرکت سودال برای ایران یک برنامه‌ای بر پایه حضور و مشارکت دست‌کم 50 ساله است و ما تلاش می‌کنیم تا محصولاتی با استانداردهای بالای جهانی و کیفیت کم‌نظیر را در اختیار فعالان صنعت ساختمان قرار دهیم.

نمایشگاه در و پنجره ایران؛ میدان رقابت برترین‌ها

نمایشگاه در و پنجره ایران؛ میدان رقابت برترین‌ها

گفتگوی دنیای نما و پنجره با فرهاد امینیان

گفتگو با فرهاد امینیان، مدیرعامل شرکت بین‌المللی بازرگانی و نمایشگاهی تهران، مجری یکی از بزرگترین نمایشگاه تخصصی صنعت در و پنجره و صنایع وابسته در سطح خاورمیانه فرصتی بود برای کالبدشکافی فراز و نشیب هشت دوره برگزاری نمایشگاه بین‌المللی صنعت در و پنجره ایران.

جی‌اس‌ای؛ تحولی در صنعت پنجره

جی‌اس‌ای؛ تحولی در صنعت پنجره

گفتگوی دنیای نما و پنجره با علی عامری

اواخر سال 1395 سرانجام سرمایه‌گذاری شرکت اسرار پویای شرق با برند تجاری جی‌اس‌ای میوه داد؛ میوه‌ای شیرین در صنعت یراق‌آلات در و پنجره‌های دوجداره چه اینکه با حضور محمدرضا نعمت‌زاده، وزیر صنعت، معدن و تجارت دولت یازدهم، نخستین کارخانه تولید یراق‌آلات دوحالته در و پنجره یوپی‌وی‌سی به بهره‌برداری رسید که پیام‌آور تحولی شگرف در تاریخ صنعت در و پنجره ایران است.

کالبدشکافی کیفیت پروفیل‌های روزوین

کالبدشکافی کیفیت پروفیل‌های روزوین

گفتگوی دنیای نما و پنجره با روزبه توکلی

« پنجره ساخته شده به دست شما، همیشه پنجره شماست؛ حتی اگر در ساختمان مشتری نصب شده باشد، شما باید مادام‌العمر پاسخگو باشید». این نه یک شعار که باور مدیران شرکت روزوین، از برترین تولیدکنندگان ایرانی پروفیل یوپی‌وی‌سی است که با نمایندگان‌ در میان می‌گذارند.

کاشی‌سازی موسوی‌زاده؛ خاک را به هنر کیمیا کنند

کاشی‌سازی موسوی‌زاده؛ خاک را به هنر کیمیا کنند

گفتگوی دنیای نما و پنجره با مدیران کارخانه

نام و شهرت خاندان موسوی‌زاده در شهر گنبدهای فیروزه‌ای ایران یا همان اصفهان نصف جهان، به عنوان پایتخت فرهنگ و تاریخ معاصر ایران با صنعت کاشی‌های سنتی و تاریخی گره خورده، 6 نسل از این خانواده اهل فرهنگ و هنر اصیل ایرانی و اسلامی، عمر و سرمایه خویش را صرف صنعتی از صنایع بی‌بدیل دستی ایران ‌زمین کرده‌اند

پنجره‌های فکرو در ایران

پنجره‌های فکرو در ایران

گفتگوی دنیای نما و پنجره با عباس هاتفی

پنجره‌های منحصر به فرد فکرو با وجود سابقه بیش از یک ربع قرن، حالا به یک برند بین‌المللی در صنعت پنجره‌های سقفی یا Roof Window تبدیل شده و ورود این پنجره‌ها به بازار ایران می‌تواند به نیاز معماران و مهندسان ساختمان که به استفاده بهینه از فضای ساختمان و نور در معماری اهمیت می‌دهند، پاسخ شایسته دهد.

آلدوراوین ؛ پروفیلی از ایران‌زمین

آلدوراوین ؛ پروفیلی از ایران‌زمین

گفتگوی دنیای نما و پنجره با طاهر ساکلی

پنجره‌ای برای زندگی با پروفیلی از ایران زمین به یک شعار تجاری و باور عملی در شرکتی تبدیل شده که مدیریت آن را مهندس طاهر ساکلی برعهده دارد. برندی نوظهور در صنعت پروفیل یوپی‌وی‌سی به نام آلدوراوین که سبد محصولات آن روز به روز تکمیل‌تر شده و روند سرمایه‌گذاری و پیشرفت آن می‌تواند شهرت این محصول ایران زمین را بیش از پیش افزایش دهد

پنجره‌ استاندارد با پروفیل اوروین

پنجره‌ استاندارد با پروفیل اوروین

گفتگوی دنیای نما و پنجره با رضا حسینی

پروفیل‌های اوروین دارنده نشان ملی استاندارد ایران و 9001 گواهی نامه استاندارد اروپا (CE) بوده و با توجه به واقع شدن کارخانه در یکی از سردسیرترین مناطق کشورمان این شرکت محصولات خود را در برابر احتمال شکستگی‌های زمان مونتاژ بسیار مقاوم‌سازی کرده و این عمل باعث افزایش تعداد پیوندهای ایجاد شده بین اتم‌های پی‌وی‌سی با استفاده از افزایش دما و فشار پخت اکسترودر سیستر می‌شود .

وانا وین دریچه‌ای نوین

وانا وین دریچه‌ای نوین

گفتگوی دنیای نما و پنجره با علیرضا خانمحمدی

شرکت تکنما پی‌وی‌سی سپاهان از تولیدکنندگان پروفیل یوپی‌وی‌سی با برند شناخته شده واناوین، حالا 7 ساله شده است. بهانه‌ای خوب شد برای گفتگو با مهندس علیرضا خان‌محمدی مدیربازرگانی این شرکت درباره فراز و نشیب‌های این سال‌ها و آینده روشن در انتظار واناوین.

راه خروج صنعت از کما

راه خروج صنعت از کما

گفتگوی دنیای نما و پنجره با حسین طوسی

وقتی وارد دفتر کارش شدم، پیگیر مطالبات و خواسته‌های تولیدکنندگان پروفیل یوپی‌وی‌سی ایران بود و در طول مدت 20 دقیقه گفتگوی تلفنی‌اش اصرار داشت گره و موانع ایجاد شده بر سر راه کسب و کار صنعت باید حل شود. او را در دفترش در شرکت تحت مدیریت‌اش یعنی فن‌پلاست توس ملاقات کردم و هرگز در طول زمان گفتگوی یک‌ساعته با ماهنامه تخصصی دنیای نما و پنجره، اشاره‌ای به محصولات و خدمات بنگاه اقتصادی و صنعتی‌اش نکرد

محسن صفايي مديرعامل شركت همارشتن

راه نجات صنعت پروفیل یو‌پی‌وی‌سی

گفتگوی دنیای نما و پنجره با محسن صفایی

انتخاب محسن صفایی برای گفتگوی یک‌ساعته فرصتی است برای دریافت روشن‌تر و دقیق‌تر از گذشته، حال و آینده صنعت پروفیل یو‌پی‌وی‌سی ایران. او که 60 بهار را تجربه کرده، دستکم 27 سال تجربه مدیریت صنعتی در تولیدات مختلف محصولات پلیمری را در اختیار دارد.

داستان سكو در گفتگو با مهندس احمد پورفلاح

داستان سکو ایران

گفتگوی دنیای نما و پنجره با احمد پورفلاح

گفت‌و‌گو با مهندس احمد پورفلاح هم سخت است و هم آسان؛ قرار گفتگوی اختصاصی با ماهنامه تخصصی دنیای نما و پنجره با یک تماس تلفنی گذاشته شد و عصر یک روز در میانه خرداد96 در دفتر مرکزی شرکت درباره داستان سکو به گفتگو نشستیم. احمد پورفلاح چهره‌ای شناخته شده نه فقط در صنعت تولید پنجره‌های دو و سه جداره و نماهای خاص با نزدیک به 4 دهه تلاش خستگی‌ناپذیر، بلکه یک فعال اقتصادی است.

راز خانواده ساتیان

راز خانواده ساتیان

گفتگوی دنیای نما و پنجره با علیرضا صدقی‌نسب

خانواده ساتیان؛ ثمره اعتماد مشتریان و مدیران شرکتی است که حالا 14 سالگی‌اش را به جشن می‌نشینند.

زرین پارس؛ انتخاب حرفه‌ای‌ها

زرین پارس؛ انتخاب حرفه‌ای‌ها

گفتگوی دنیای نما و پنجره با پوریا علیمحمدی

تنوع سلیقه‌ها در دنیای نما‌ها و پنجره‌ها هم یک فرصت است و هم تهدید برای تولیدکنندگان پروفیل‌ها و در و پنجره‌های یوپی‌وی‌سی. مردم حق دارند زیبایی و کیفیت را انتخاب کنند و این وظیفه شرکت‌های برتر است که با عرضه محصولات زیبا و باکیفیت رضایت مردم را در کارنامه افتخارات خود ثبت کنند.