تبلیغات‌

راه خروج پروفیل یوپی‌وی‌سی از کما

وقتی وارد دفتر کارش شدم، پیگیر مطالبات و خواسته‌های تولیدکنندگان پروفیل یوپی‌وی‌سی ایران بود و در طول مدت 20 دقیقه گفتگوی تلفنی‌اش اصرار داشت گره و موانع ایجاد شده بر سر راه کسب و کار صنعت باید حل شود. او را در دفترش در شرکت تحت مدیریت‌اش یعنی فن‌پلاست توس ملاقات کردم و هرگز در طول زمان گفتگوی یک‌ساعته با ماهنامه تخصصی دنیای نما و پنجره، اشاره‌ای به محصولات و خدمات بنگاه اقتصادی و صنعتی‌اش نکرد

وانا وین دریچه‌ای نوین

شرکت تکنما پی‌وی‌سی سپاهان از تولیدکنندگان پروفیل یوپی‌وی‌سی با برند شناخته شده واناوین، حالا 7 ساله شده است. بهانه‌ای خوب شد برای گفتگو با مهندس علیرضا خان‌محمدی مدیربازرگانی این شرکت درباره فراز و نشیب‌های این سال‌ها و آینده روشن در انتظار واناوین.

راه نجات صنعت پروفیل یو‌پی‌وی‌سی

انتخاب محسن صفایی برای گفتگوی یک‌ساعته فرصتی است برای دریافت روشن‌تر و دقیق‌تر از گذشته، حال و آینده صنعت پروفیل یو‌پی‌وی‌سی ایران. او که 60 بهار را تجربه کرده، دستکم 27 سال تجربه مدیریت صنعتی در تولیدات مختلف محصولات پلیمری را در اختیار دارد.

داستان سکو ایران

گفت‌و‌گو با مهندس احمد پورفلاح هم سخت است و هم آسان؛ قرار گفتگوی اختصاصی با ماهنامه تخصصی دنیای نما و پنجره با یک تماس تلفنی گذاشته شد و عصر یک روز در میانه خرداد96 در دفتر مرکزی شرکت درباره داستان سکو به گفتگو نشستیم. احمد پورفلاح چهره‌ای شناخته شده نه فقط در صنعت تولید پنجره‌های دو و سه جداره و نماهای خاص با نزدیک به 4 دهه تلاش خستگی‌ناپذیر، بلکه یک فعال اقتصادی است.