پنجره جدید گشوده‌‌ایم!

ماهنامه دنیای نما و پنجره و همچنین پایگاه خبری و نمایشگاه آنلاین «دنیای پنجره»، رسانه‌ای کاملا مستقل و متعلق به بخش خصوصی بوده و هیچ‌گونه وابستگی رسمی یا غیررسمی به جناح سیاسی، نهاد، انجمن، تشکل، برند یا بنگاه‌ اقتصادی و گروه صنعتی و. .. ندارد و ...

دست‌انداز مواد اولیه

صنعت پروفیل یو.پی.وی.سی ایران در دهه دوم از حیات خود در کشور ایران با فراز و نشیب‌های فراوانی مواجه شده که در سال‌های اخیر دست‌اندازهای ایجاد شده بر سر تامین مواد اولیه این صنعت که از قضا عمدتا توسط مجتمع‌های پتروشیمی خاص تولید می‌شود، بر دردسرهای این صنعت گرفتار رکود اقتصادی و رقابت نابرابر با پروفیل‌های وارداتی فاقد کیفیت و استاندارد افزوده شده است.

بیم و امید صنعت پروفیل

صنعت پروفیل و در و پنجره یو‌ پی‌وی‌سی جدا از مجموعه صنعت کشور نیست؛ صنعت کشور از سال 1391 وارد بحران رکود اقتصادی شده، به‌طوری‌که در سال 94 صنعت کشور و بخش تولید، سخت‌ترین سال خود را سپری کرد که در چهاردهه اخیر کم سابقه است.

راز نامه به روحانی

طی سال‌های اخیر توجه اصلی دولت‌ها به صنایع بزرگ و طراز اولی همچون خودرو، بالادست پتروشیمی، فولاد و... باعث شد توجه به بخش تکمیلی این صنایع مادر رفته‌رفته کم شود و این موضوع باعث مشکلات و چالش‌هایی در این حوزه‌ها شد.